Prijava

Nije drvo Brašnjavi dobio nego partizan. Ni najbolji dribler nego zvezda. Ne znaš ništa što je najcrnje, a prvi si uvek da nešto objašnjavaš.

20% se nigde nije pominjalo između Zvezde i Kataia. Pominjalo se 50%, odnosno 350k evra Katai oprostio Olimpijakosu, Zvezda od budućeg transfera do 700k daje 50% Kataiu, odnosno tih 350k. Pošto je Zvezda odbila 2,75 miliona jer su hteli da plaćaju "na odloženo", sledeća ponuda je bila 2 miliona + 20%. Budući da je Zvezda nagovorila Kataia da se odrekne 350k, oni su prihvatili 2 miliona.

Ne znam što ti je toliko draže da izmisliš, tj. napišeš poluistinu.

I otkud odjednom da veruješ da je Zvezda prodala nekog, zar nije Vučić dao pare lično nosio kofere?

Realno nisu smeli da cekaju poslednju ponudu. Dakle cim se ispalo od Italijana tamo, trebalo je da se vaga i da uzmu kes. NJemu se cena ne bi menjala do januara, cak bi mozda i porasla, jer bi ovde dominirao i mozda igrao za repku neku utakmicu.

Sve ispod 3 miliona za njega je sramno, kad se pogleda koliko se pojedinci plaacaju.

Ali sad je gotovo, cudno mi je da nisu prodali jos nekog, tim je na okupu, a ova trojica cetvorica realno mogu da nadomeste odsustvo njegovo. Mozda neko udje i u formu, pu pu da ne ureknem.

Sve je ovo deo male prljave igre izmedju kataia i uprave. Smrtnici mogu samo sernjati i nagadjati nesto dok ovi uzimaju pare najverovatnije. Ti bvldga nisi narocito pametan ako ocekujes logicke veze u zvezdinom poslovanju da ima logike nebi bili tu gde jesmo najmanje je logike ovde ovi su mu mozda pretili ocu i majci da se odrekne para ili nece ici iz kluba to je ta logika

Goldardska zavera za uništenje najsrbskijeg kluba.

Zvezda nagovorila Kataia da se odrekne 350k

ovo se i precesto desava kada je zvezda u pitanju.kad zvezda "nagovori"i kada igrac "oprosti"

Dio zna, cak zna i metode nagovaranja jer je retko obavesten covek.

Nije samo Zvezda, svuda kod nas se ''oprasta'' i sigurno je da se vrše razni pritisci. Ali realno, da mu nije Zvezde, sad pricamo za KAtaia, vukao bi se po Ofiju i ostalim drugoligaskim grckim klubovima, a tamo je jos gore. Zaradice kes, i ne znam ko je pricao, ali je u pravu. Ne treba da ocekuju, pogotovo ne sada, da od Zvezde i PArtizana prave kes, i od svih ostalih klubova u Srbiji, i i da zive lagodno. Ovde treba da naprave transfer i ime, a kes neka zaradjuju preko. Da im budu redovne isplate, i sa tim parama, u Srbiji mogu da zive fenomenalno. 150-200 hiljada godisnje u Srbiji nije mala cifra. Nije ni 50 hiljada mala..

radi se svuda,samo mislim da zvezda prednjaci.obecaju kintu,pa se kasnije grbave.
vise se i ne prica o njihovim dugovanjima.ni partizanova dugovanja se vise ne pominju.

Naravno da prednjaci kad imaju najvece poslovanje. Pa ne moze da prednjaci BSK iz Borce, jer i da ima toga, nikoga ne boli kurac za BSK iz Borce, i svi ti jadni sto se zale, mogu samo da pisu Mirku Poledici i da se nikada ne cuje za njih.

Ovako i Gavric moze da bude u zizi javnosti.

ako je poslovanje obecati pare,pa ih ne isplatiti,onda jebu kevu.moze i bsk iz borce da obeca milion evra nekom,pa kasnije kazu da imaju samo 500 drahmi da mu daju.

Pa prica se brt samo su usporili jer su lagali mesecima novinari, ucutali su se posle zvanicnog izvestaja poreskih organa

https://pbs.twimg.com/media/CrLGRXZWcAAl_UQ.jpg

Za podnosenje rok je bio 31 jun ove godine, a ovi podaci su izasli pocetkom jula, pre oko dva meseca i jasno se vidi nesrazmera izmedju novinskih napisa i realnog stanja.

Mislim detaljan izvestaj vam je na apr-u u dinarskim iznosima ako vas zanima

ako je poslovanje obecati pare,pa ih ne isplatiti,onda jebu kevu.moze i bsk iz borce da obeca milion evra nekom,pa kasnije kazu da imaju samo 500 drahmi da mu daju.

Moze da obeca, ali ce doci taj i reci, ha sisaj karu, ti si BSK iz Borce, i zasto bih ja koji kurac isao kod tebe?

Zvezda i PArtizan su u Srbiji i Crnoj Gori i Makedoniji i Bosni, kao Real i Barsa. Tako na njih gledaju igraci, i to je toliko jednostavno da nema potrebe da se objasnjava.

TO poslovanje je uzasno,i lose i treba da se promeni, ali isto tako igraci moraju da shvate da ne vrede toliko koliko dobijaju, i da je smesno da Cvetkovic zaradi 50.000e godisnje, a ja 5-10-15. Dakle u Srbiji treba da igraju za bolji ugovor u inostranstvu, normalan kes (koji se isplacuje na vreme) i poziv za reprezentaciju, a ne da ocekuju da sa 20 godina imaju hiljade i hiljade eura.

Ok da se ne mucite, evo vam izvestaj revizora

https://s14.postimg.io/kf6j69nmn/zvezda.png

Terza resio da vas zabunari nacisto, da ne pricam sto je potrosio gasproma dve godine unapred i sto ima skupu ekipu bez evrope i prihoda...

Bombas, koliko je paca duzan? Vidim da baratas informacijama pa da ne znas mozda nesto u vezi toga?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH EXCEL TABELA!

Moze da obeca, ali ce doci taj i reci, ha sisaj karu, ti si BSK iz Borce, i zasto bih ja koji kurac isao kod tebe?

zato sto sam rom iz brazila,veze nemam,a ponudili ste mi para ko da sam romario.jebe mi se da ste i tekstilac iz odzaka,ja cu uzeti milju.
posle skonta da je to samo bilo na papiru i da ce maks dobiti kartu za put do kuce.onda "oprosti"dug.neki lik mu drzao uperenu utoku u koleno recimo.

Zvezda i PArtizan su u Srbiji i Crnoj Gori i Makedoniji i Bosni, kao Real i Barsa. Tako na njih gledaju igraci, i to je toliko jednostavno da nema potrebe da se objasnjava.

kakve nabrojanje zemlje,takvi real i barsa.

ali isto tako igraci moraju da shvate da ne vrede toliko koliko dobijaju, i da je smesno da Cvetkovic zaradi 50.000e godisnje, a ja 5-10-15. Dakle u Srbiji treba da igraju za bolji ugovor u inostranstvu, normalan kes (koji se isplacuje na vreme) i poziv za reprezentaciju, a ne da ocekuju da sa 20 godina imaju hiljade i hiljade eura.

ukoliko ne vrede toliko,ne ponudis im toliko.prosto.meni je normalno da znam cenu svog rada.dogovor je toliko i toliko.ocekujem tu kintu.da li se neko zajebao i precenio to,pa sada misli da treba manje da se da nije moj problem.da im kazu realno koliko ce dobiti,ne bi im niko dosao.

Face, Partizan je po izvestajima apra i revizora duzan oko 12 miliona evra, pise ti par postova iznad, a mozes i sam da vidis na sajtu agencije privrednih registara, postavljeni su finansijski izvestaji. Ne baratam je brt nikakvim informaijama samo sam preneo info i slike sa apr-a.

Reme brt, ahhahaha, da i meni bilo smesno, ali jbg takav izvestaj stoji tamo u orginalu.