Prijava

Zapravo me zabole pošteno, ali ako terza uđe u svlačionicu, moglo bi da uleti i 7+, pored dvojke.

spremite se za madjiju

Lajk ako želiš da terza uđe i u tvoj dom

Избрисали у макс бету и моцарту уживо

Ja cenim jedan autogol, jedan regularan (na oko regularan samo, naravno, verovatno iz kornera gde igrač voždovca ne uspe da skoči, ili iz kontre kad ne uspe da postavi ofsajd zamku sasvim slučajno), bez penala i crvenih ovoga puta, pa ima i Terzić obraz jbg!

A treći i četvrti posle već ne znam, terza je maštovit čovek, smisliće već nešto.

A zamislite sviraju četiri penala aahahahah ala bi popenili ovi prekoputa, izašli bi iz lige sig

Na 1:0 dvojka je bila 1,2 a zvezda vise od 1,5 bila 1,08 xd. Na 2:0 zatvoren lajv ofkors

Šta nas boli kurac, kad može Partizan da vezuje kola u kojima igra prelaze iz 1 u 2 ili iz 2 u 1 (tri ili četiri takve utakmice), što da i mi nešto ne završimo.
Ionako ako Voždovac pobedi, prvenstvo će momentalno postati pošteno, ako Zvezda preokrene svejedno će jesti govna da je namešteno. Daj onda da im makar serviramo ta govna.

Ne, definitivno je odjebana direktiva, pa kako to mislite 20 minuta igre u drugom već a nema zvezdinog gola?

evo ga penal ahah ajde

AAHAHAH JOŠ SAMO DVA-TRI PENALA I SVE OK

E sad je prvenstvo pošteno.

Nije pošteno, jer Zvezda sa ovakvom igrom treba da bude negde 6. ili 7. na tabeli, odbrana presmešna

Ne blamiraj se, molim te.

haha u pravu je tronožac, gledao sam zadnjih 15 minuta, ono je stvarno bilo premučno za gledanje

Znaš poslednjih 15 minuta ali ne znaš celu priču.

Pa dobro, Voždovac je negdje u rangu Kairata i Sasuola, to je to otprilike.

https://www.youtube.com/watch?v=IJ055YvRMXE