Prijava

E a dal je drincic imao kopacke sa 6 krampona? Hahaha

Može Jovičić da ih prebroji, verovatno ima trag na stopalu

Fender nije toliko kukao dok je za vreme Stanoja u derbiju u prvih deset minuta napravljeno 15-ak faulova nad Evandrom, u 11. minutu trazio izmenu, video koliko je sati xD

Од газде Чукаричког тражити одштету.

http://i3.birminghammail.co.uk/incoming/article8307473.ece/ALTERNATES/s615/Roy-Keane.png

That's cute.

Junajted bi onda iz perioda 1993-2005 vukao tipa 100 milijardi funti duga zbog dotičnog gospodina.

Uostalom da je neki bivsi igrac fksz povredio npr sumu ovog kapiram da bi ti cak bilo i malo drago

Не би. Јер сам мало играо велики фудбал и јебено је кад ти мало јаче уклизају на лопту па те успут закаче по ногама, а камоли кад ти иду директно у ноге. А знам да су се људи онесвешћивали од болова кад им неко поломи ногу. Гледао сам како други доживљавају повреде на терену, после тога ти и није баш до игре, тако да нешто не могу да се радујем туђим повредама, па чак ни да су играчи Партизана у питању. Знам да фудбал није балет, али није ни кланица.

Junajted bi onda iz perioda 1993-2005 vukao tipa 100 milijardi funti duga zbog dotičnog gospodina.

Јунајтед би из тог периода могао да тражи одштету, а не да је плаћа, управо због њега јер га је Алф Инге Халанд прво унаказио да је Кин умало без ноге остао. После тога му се Кин осветио па му окончао каријеру. А колико су пута тукли Бекама, то је посебна прича. А да не заборавимо да је и Арсенал тражио доживотну суспензију за Тејлора и одштету од Рединга кад је покидао ногу Едуарду, па је после свега испало "само" 10 мечева суспензије за Тејлора.

ps
Ali nije to uopste bez osnova, ako se dobro secam gazda napolija je isplatio barseloni sto miliona maraka kad je zuniga upropastio nejmara. I kolumbija brazilu poslala isto neku kompenzaciju(nije za javnost upleten je i sport vizn u kombinaciju)

Хахахаха, како си само фино укројио Спорт вижн, свака ти част. Поправио си ми дан брт.

А знам да су се људи онесвешћивали од болова кад им неко поломи ногу.

Hahahahaha

Nemam pojma, licno sam polomio par komada nogu i jedno 237 puta ostavio nekome krampon na cevanici ili listu kad su me vratili na zadnjeg veznog(do tad su me tukli ko vola) pa se ne potresam zbog ovakvih stvari. Fudbal jbg

Edit: nema na cemu mitke, ako sam nekoga nasmejao moja misija je uspesna

Јунајтед би из тог периода могао да тражи одштету, а не да је плаћа, управо због њега јер га је Алф Инге Халанд прво унаказио да је Кин умало без ноге остао. После тога му се Кин осветио па му окончао каријеру. А колико су пута тукли Бекама, то је посебна прича. А да не заборавимо да је и Арсенал тражио доживотну суспензију за Тејлора и одштету од Рединга кад је покидао ногу Едуарду, па је после свега испало "само" 10 мечева суспензије за Тејлора.

Ne znam, iskreno, ajde to sa Halandom, ali realno, mnogima je Kin prekratio karijeru svojim startovima. E da i Tejlor je iz Birmingema bio. Iz Redinga je onaj što je ulubio glavu nesretnom Čehu.

Inače, meni je ovaj Drinčićev start bio zapravo očekivan u ovoj našoj seoskoj ligi. Kontam da ima po 1000 takvih startova po sezoni kod nas. Samo je trebao da dobije makar žuti, ali šta je tu je.

Recimo meni je Babeu jedno vreme bio trener, lik je insistirao na krljanju čak i na treningu (ne dao Bog da zafali igrač, pa da on igra sa nama). Takva je igra jbg, što kaže pseto. I mene su isto lomili kad sam bio krilo, a kada sam bio bek ili zadnji vezni opet su me lomili, ali sam i ja lomio njih.

ja sam pre 10ak godina na basketu pokidao ligamente kolena tako što mi je neša kajsa skočio direktno na koleno dok sam bio na zemlji, eh šteta što forum na sajtu vukajlija.com nije bio toliko aktivan, mogao sam traziti od njega da mi kupi nove ligamente ili bar neko gipsano korito da stavi

Јеси се онесвјестио брт?

Онда ниси покидао лигаменте, зајеби ту причу.

pa se ne potresam zbog ovakvih stvari.

Јбг, кад сам емотивац. :,(

ahahah samo vas gledam, jbt, plače zbog metatarzalne kosti pa na šta je spao ovaj fudbal boktejebo

Brt jovicic nije plakao, koliko kapiram nista nije ni izjavljivao, svestan lik da je usao u duel pukla kost i jbg sta sad. Deluje mi potpuno normalno lik, svestan je da je i on isto tako mogao drincica da pokida.

Ma mislio sam na fendera kako plače, jbt. Zbog takve publike, kojoj je svaki oštriji start za streljanje, fudbal i jeste postao pičkasta igra.

Došao Mićko, Srđan Mijailović. Pozajmica godinu dana.

I sad ce totalno nespreman i kao pao s kruske da pocne protiv krasnodara i primicemo 3 komada

Da sam trener pustio bi malog adzica i a u picku materinu kako bude a micko nek odradi posle jsl do polusezone

Nisam gledao ni jedmu tekmu jebem ti posao il jebem te posle al kažu da Zvezda nije ovako igrala od 91 tipa
Evo ne znam