Prijava

A drago mi je što ga je metnuo Rakić, nadam se da sad neće da bude toliko sebičan. Vidi se da mu je trebao prvi gol, a najlepše je što se pored njega sroljao Pauljević.

aha ahaha, r as nij eb e iu b anu!!!! :D

Realno, po prikazanom, bolji smo od njih. Ovo je bila jedina tekma do kraj gde mogu da kiksnu i to su uradili. Derbi sada odigrati kako treba, ostati na +6 ili otici na +9. U svakom slucaju, gotovo je, jer ne verujem da mozemo da izgubimo titulu...

INaaaace, ako nisam video rasnog, onda sam video nekog burazera njegovog. Znaci lik je dosao sa mladjim burazom, caletom i svecom od 20 godina, i stoje zajedno i cekaju kraj Grobara, i kao kraj i lik krece da vristi jebeno toooo Boze hvala ti, Alah, i te fore, ja gleda, kadar nevera, ljakse bezi odavde. :D

Rakic ojebao! Ortaci me sprdaju, brate lik se stvarno trudio, da se dokaze, odusevio me je.

Ajde u subotu da se nastavi nepobedivost, ipak su navikli da iih karamo deceniju...

Ko ih jebo godinama jebace ih opet.

Kako to mislis? pa oni su 6 godina prvaci bez namestanja protiv Slavka Perovica i Radeta Veljovica....

A pre 6 godina? Oni su u ovih 6 godina uspeli da se malo primaknu da speru bruku ali novi naleti polivanja stizu...bice polivani dok ne ostanemo jalovi opaaa

Ne vredi, ćute i primaju!
Alo grobari, slobodno vrištite, deca spavaju
lolata crvena

RASNI JEBE DISLEKSIJOM U MOZAK

Jebote sad gledam pregled, koliko gotivi ovog Pecnika, nevera. Lik je kraljina. Prvo sto je fudbaler kakvog volim, zna sa loptom, zna da se nadje na dobrom mestu, a nije sebican. Lik igra jebenog desnog beka vec 10 tekmi, i cuti. Prvi skace da se raduje, pravi je timski igrac. Dok je onaj drugi Slovenac bukvalno fus Nemac, ali to nam treba. Samo red, rad i disciplina.

Rasni jebe na sve nacine

edit: da da da LOLATA

a što je banovan uopšte, nisam pratio?

Dok je onaj drugi Slovenac bukvalno fus Nemac, ali to nam treba.

Svi Slovenci su fuš Nemci.

slovenci su u odnosu na nemce isto što i onaj zadnji gutljaj piva u odnosu na ostatak, liči, možda nekad i može da prevari ali na kraju ipak ostaje gadnjikavi talog jebiga :)

Jebote, bas su digli bili buku oko te trojice. Skuletic=Kojic. Vulicevic koji da valja, otisao bi pre 2 godine u jebeni neki Kodzaeli, a sada ni tamo ne moze, i Trajkovic koji bi mozda mogao da igra u Astra Polesti ili kako se zove. Cak je on i najbolje pojacanje, kad bi se pripitomio. I zamisli, Danko dajem 3 gola u sezoni Lazovic, veciti talenat. Za nasu ligu svakako dobar, ali previse sujetan, bar ja mislim. Nasi konacno pogodili sa pojacanjima, bar za titulu. Ovaj tim u Evropi nema sta da trazi.. :D

Nasi konacno pogodili sa pojacanjima, bar za titulu. Ovaj tim u Evropi nema sta da trazi

jebeš evropu, važno je da karamo franjevce

Pa karamo ih konstantno, samo smo prestali bili malo, da se vrate u normalu. :D

Samo se vi sprdajte, al da smo popušili i ove godine raspo bi se klub očas posla, otišli bismo u stečaj i ode sve u kurac