Prijava

Otvorena vrata

Grlom u jagode

Otvorena vrata, nakon nje dvadeset mesta prazna pa Vratiće se rode, Gore dole...

brate, jedina domaća serija koji mogu da gledam ponovo ako je repriziraju je Vruć vetar, s Šurdom u glavnoj ulozi lolo. ne znam, nekako mi je dojajna, šta znam, nije ljiga i isiljena ko ostale.
mada, usuđujem se da kažem da gotivim i Ljubav na seoski nači, ako ništa drugo, a ono jedan lik iz te serije me podseća na pokojnog mi dedu, pa možda zbog toga. I zbog Radmile lolo

Црни Груја дефинитивно.

Одмах иза Греха њене рањене мајке, наравно.

дупло в

Mislim da je od "Roda" bolja čak i "Gore-dole".

22. oktobar 2010

Јој, брате, хаахахххахахахах!
Најјаче је што и оне које су јајадо, убије их то што се репризирају по 12231 пута, па сморе. Мени је била добра она Мој рођак са села.

Црни Груја, Отворена врата, Позориште у кући (оно старо, право, са Ђузом као Рођом), Грлом у јагоде и наравно Вратиће се роде.

А што и Вратиће се роде? Мислим, само питам. Сад кад је све прошло, мени у сећању остало само првих пар епизода које су интересантне и ово
http://www.youtube.com/watch?v=Xoq2xiOtFc0

Мени је била добра она Мој рођак са села.

+ иљаду
Само због начина на који је Гаги Јовановић скино лик Драгчета. Лик објаснио глуму.

Зна Мурињо
А што и Вратиће се роде?

Па добра је серија. Те прве епизоде су до јаја, оно Баранда и те глупости, али и после кад отварају клуб са Дулетом исто није лоше. Не знам, оставила је леп утисак на мене серија.

Ја топло и из срца свима препоручујем Војну академију.
Најбоља серија свих времена по мени.

отворена врата, сложна браћа, горки плодови, и мој рођак са села.
могао бих сваки дан да их гледам.

Само због начина на који је Гаги Јовановић скино лик Драгчета. Лик објаснио глуму.

Сестра од тетке ми причала да је он такав и у свакодневном животу,упознала га код неке другарице ваљда,не сећам се тачно. Каже да има онако успорен говор, онакве изразе лица,све као у серији, само што је још луђи.

Реално ниjeдна.
Диjaлози су страшно глупи, створени за jaшаре и jaшарке.

створени за jaшаре и jaшарке.

Ај престаните да поистовећујете Јашара са говњивим стварима.

Нажалост...

И да...

BANOVATI NIENNA

Немојте, то је једна легенда сајта.

Al ste ziljavi haha

I realno, serija može da prođe ako se u njoj ne pojavljuje urbani ljomber Sergej.