Prijava

БАН ЗА БЛЕК ХОЛА
ОДБАН ЗА САМХАИНА

Јебо те педерски смајли

ХЕЛСИНШКИ ОДБОР ЋЕ ЧУТИ ЗА ОВО!

И Војвода, дакако.

Холе, што си јебено сујетан лик цео живот???

Moja stvar, dankane. Uživaj.

Није, Холе. Док овде делиш правду то је и наша ствар. Одувек си га мрзео јер је имао другачији став према твојим дефиницијама. Зар не можеш као ја, ако ти неко напише да ти је дефка говно да му даш :* и мирна Бачка...Има човек право на свој став, овде сме свакако да га изнесе јавно, и у чему је проблем?

Вратиће се Војвода и лично преименовати подфорум у СИНАН и остала музика!

Дајте неки постер са Синаном да ставимо у одабране као подршка Самхаину!!

Black Hole

Prebaciću vam ovo u igre, jebo vas Samhain u dupe sve na gomili. :P

Fino, prvo Cara, pa onda i Samhain... Kad planiraš da prestaneš da se ovako obraćaš članovima sajta, a za iste stvari banuješ ljude?

Вратиће се Војвода и лично преименовати подфорум у СИНАН и остала музика!

Ово је истина.

Мош овај, није са Синаном, али Самхаин штује Пантелу колико и Синана.

http://vukajlija.com/zabava/posteri/250583-onaj-osecaj

http://vukajlija.com/zabava/posteri/265897-jos-uvek
Ево мулуце.
Ако ниси знала, то је Његова песма.
А и одговара ситуацији у потпуности.

Милице ако си неко мудо међу модовима, врати нам тему у оперативне!
Не дај се и ти застрашити!

Стоп страху, слобода постовању!

TOOOO
I da uvedete poseban podforum "Sinan predlozi za poboljšanje sajta"

Što bih ga mrzeo, pobogu, nek je živ i zdrav majci i ocu. Imam ja gomilu "govno od definicije" komentara po svojim definicijama i za to me baš briga, al njegove sam brisao iz skroz drugih razloga. Nebitno, nastavite da ga voršipujete.

Ја сам имао дааавно, кад су Самија бановали вечно један постер... Била је слика са Самхаина(ирског празника) а текст је гласио БАН! ЈЕР НЕ МИСЛИШ ИСТО КАО МОДЕРАТОР. На крају га је Хол на Мингово и моје инсистирање одбановао, али није био срећан због тога... И као и прошли пут, ценим да сам и даље у праву. Мало спема није убило никога, а довољно је већ кул људи отерано са сајта, тако да би Сами могао да се врати-

Ма, Хуго, то само њој може да направи проблеме.
Сви ТРВЕ су већ овде.

Може да помогне само одабирањем постера. Дуго није био ниједан са Синаном.

Још један од видова агресије је трол теме модова које нам заузимају пола оперативних тема некад, а једна оваква тема се пребацује у игре?!

Докле!?