Prijava

Jebote, 'ladno u igrama. Strašno...

ЛЕЂЕНДА ЈЕБЕНА

Није у реду то што радите! Ово је прерасло у тоталну дискриминацију. Пишем писмо Кајзену о модераторској самовољи, нема друге!

Будимо сложни у овим тешким временима, стоп агресији слобода Самхаину!

МОДЕРАТОРИ, ово је пут на који ви желите да изведете Вукајлију, иста она аутострада пакла и страдања којом су пошле Совенија и Хрватска. Будите сигурни да ће те одвести Вукајлију у пропаст, а муслимански народ у нестанак!

Овако. Кад неки бановани члан покуша да се улогује, да му се аутоматски отвори листа Синанових хитова. Ту би каизен могао да набуџи нешто што би очитавало број песама, па кад би банер одслушао неких 5 комада, онда да му се скине бан и продужи боравак на сајту јер би се засигурно опоравио.

СИНАН ЛЕЧИ!

Сећам се, кад сам тек дошао на сајт, постајали су они ранкови, курци, палци.

Е, предлажем да се то врати, наравно, не као пре већ да се уведе нешто слично, али као Синан ранкови. Нпр, Синан-почетник, Синан-напредни, Синан-одејетра, Синан-пијемнаекс, итд... ово лупам, смислили би неке боље.

Шта кажете, браћо Цигани?

Посто смо суоцени са тим правилом да дефиниције морају да буду написане на цирилици или латиници (оној сугавој неосисаној), контам да би било болје да од данас и то буде доѕволејно, а ова два писма ѕабранјена.

Да не прицам о гомили лјуди који се свадјају око тога да ли је само цирилица, или су и цирилица и латиница српска писма. Овако би ресили тај проблем. Такодје, кад би се то расилило на сајту, слали би мејл цркви и влади да се то промени и у уставу. Тако би осисана латиница била једино право српско писмо, а сви који не би тако писали, не би били ни Срби и спалјивали би их на тргу ѕа пример.

Ста каѕете?

SAMHAINA ZA ADMINISTRATORA

Hugocavez

МОДЕРАТОРИ, ово је пут на који ви желите да изведете Вукајлију, иста она аутострада пакла и страдања којом су пошле Совенија и Хрватска. Будите сигурни да ће те одвести Вукајлију у пропаст, а муслимански народ у нестанак!

АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХААХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ ДАВИДЕЕЕЕЕ

Хуго, због последњег поста обећавам да на турниру твом тиму нико неће сломити чланак, нити препону, иако смо то планирали 6 месеци уназад...

podrška bratu samhainu, olaniku, fejzu i cari! Smrt represiji!

еди, срање ти је постер, нема никакву поенту и невезуше лоло није проблем да ја ставим кретенизам, ал ово чак није ни материјал за то :)

не могу да кршим туђе модераторске одлуке што се тиче овог за тему, јер не схватају сви све овде као спрдњу и умеју људи да се увреде због тога :)

ал он ће бити одбанован, јер блека заболе курац

еди, срање ти је постер, нема никакву поенту и невезуше лоло није проблем да ја ставим кретенизам, ал ово чак није ни материјал за то :)

Хахах. Ма јок, генијалан је. :)
Ја мислијо да је поента да се стави нешто скроз рендом.

малопре одбановала трајно банован налог бушида, сад самхаина, сутра размод лоло

Милица је народски мод захвалимо јој!

ДРУГОВИ И ДРУГАРИЦЕ, САМХАИН ЈЕ ОДБАНОВАН, ПОБЕДА!

Едит: Данкане, драго ми је:)

Захвал, мулуце.

Онда бришем посер.

Сад ме подсетила на Змиу, док је још била мод.
Е, каква су то времена била...

Милице хвала ти за све!