Prijava

Ја сам дошо само да кажем да би јебо ону у средини жирија, Лена беше... толико.

ala ste konfuzni sa satanizmom i ostalim..meni se to stavrno ne čini kao toliko bitno što se ove emisije tiče..
ta devojka je očajno pevala, i za uočavanje toga ne treba škola nikakva, mada ako imaš i trunčicu znanja o pevanju ili barem malkice sluha, primetiš falševe i očajan falset, odnosno pokušaj istog koji joj očigledno niko nije objasnio. E sad, devojka uopšte nema loš glas, pod uslovom da je sluhista (što mi se učinilo da jeste iz onih nižih particija) može da nauči vrlo solidno da peva.
što se tiče cele priče sa njenim imidžom, klinka paljevinka, proći će je, al da bi u svakom šou to iskoristili za podjebavanje, bi..i onu kopiju dragane mirković su podjebavali, mada onoj, po mom skromnom mišljenu, stvarno fali neka daska..pa sad nek se uvredi ko hoće ali onakva opsesivnoat nije i ne može da bude normalna..

Ево опет нису испали фер према народњацима... Овај Стеван, или како се већ зове уопште није лоше отпевао, а стока га избацила са образложењем: "Иди ти на неко друго такмичење"...

strasno sta rade. vlado jedino normalan u ziriju

Лик што пева од Ахмедовског је одличан, мада жири је на нивоу ''слушамо Леонтину''...

Али онај краљ што пева ''Хит д роуд џек'' као народњак је ОБЈАСНИО...почео сам, буквално, да плачем..

Ali ona što svira violončelo je totalni hit. Ona im nabila gledanost! Žena zmija! lolol

Брате ликуша им је јебала кеву, иако има 150 кила...и веома је сексипилна..НОТ

ona što svira violončelo je totalni transfer odradila, nije me odavno bilo blam kao večeras dok sam ju gledala

JA IMAM DIPLOMU!!11 olololol

Замолио бих неког да нађе клип де онај лик пева ''хит д роуд џек'' као народњак...био бих БЕСКРАЈНО ЗАХВАЛАН

Dzankee neverujem da to može neko da izbaci celo, ako na to misliš. Ako oćeš samo ovaj mali deo možeš da nadješ onaj promo imaju svoj kanal na yt

vlado jedino normalan u ziriju

Дефинитивно дупли. Дефинитивно трол.

Prva ti je kao pink. Samo što nema roze znak i nije na istoj frekvenciji i gazda im se ne tuži sa hrvatskom oko neke jahte. I nemaju Grand, a takođe ni Trenutak istine. Naravno ni menjam ženu.
Ostalo, sem Vesti, Gavrilovića i Ami G-a, sve je isto. lolololol

Нису више Гавриловићи... Сад су Гојковићи! ФАК ЈЕА!

ЛАДНО МУ НИСУ ДАЛИ ДА ПЕВА ИПЧЕТА ДУШВАНИ!
http://www.youtube.com/watch?v=hfP1hgON-GI

KOI DUŠVANI
IPČE RODITELJU

Реално, много ми било жао лика... Јебо их вибрато... Ко да сви знају шта је јебени вибрато...

Kad počeo da priča onoj devojci za vibrato, ja pomislio koj kurac sad priča za vibrator? ololol