Prijava

Žao mi je lika...

Е због дилеја као што је Крста Јовановић ми се не слуша реп...

Е због дилеја као што је Крста Јовановић ми се не слуша реп...

+3

Ahahahahaha! Znam lika, kralj je, majke mi. :D Po izgledu mi malo liči na Kostića. :)

Ма лик треба да узме будак и да се убије...

Ma lik je bio došao da se sprda, boli ga uvo za sve. :)

Ма јес, а има флоу као мртав коњ

Пеки, дај да видимо тебе. :)

Nema mene i ko zna da li će i biti. I zamolio bih da i ako budem ubuduće u ovoj emisiji, one koji me prepoznaju da ne kače snimak ovde i ne povezuju sa mnom iz razumljivih razloga. Hvala.

Koliko god pljuvao po njemu i mrzeo patetične pesme Vlada Georgijeva, posle gledanja jedne emisije 'Prvi glas Srbije' ja počinjem da gotivim ovog čoveka. Možda bi trebalo da prestanem da gledam...

Nema mene i ko zna da li će i biti. I zamolio bih da i ako budem ubuduće u ovoj emisiji, one koji me prepoznaju da ne kače snimak ovde i ne povezuju sa mnom iz razumljivih razloga. Hvala.

Што, бре, Пеки?
Узгред, не верујем да нико не би качио снимак овде, ипак је ово тема за то, а ипак си ти наше горе лист. :)

Пеки лако би те препознали по Драгани Мирковић!

Је ли прошао онај што је певао севдалинке?
Треба ту неко да оде да орза, да покаже како се то ради, сада само неки сентиши и техно поп глупости пролазе.

Је ли прошао онај што је певао севдалинке?
Треба ту неко да оде да орза, да покаже како се то ради, сада само неки сентиши и техно поп глупости пролазе.

Hhahaha, jeste prosao, lik je car. Najjaca izjava:

Ja u diskoteke idem samo poslovno

Krivo mi je sto omladina ne zna da ode u kafanu, nego se sabiju po diskotekama, ja sevdalinku volim, ja sevdalinku prosto ocecam.

smejao sam se 10 minuta.

Znači ova u prvom postu ladno ide samnom u školu...

Замолио бих неког да нађе клип де онај лик пева ''хит д роуд џек'' као народњак...био бих БЕСКРАЈНО ЗАХВАЛАН

И ја би ово волео да видим

Шомара

Пеки лако би те препознали по Драгани Мирковић!

Nisam ona riba što nosi njenu majicu. Inače, poznajem je. :)

Џими

Што, бре, Пеки?
Узгред, не верујем да нико не би качио снимак овде, ипак је ово тема за то, а ипак си ти наше горе лист. :)

Nemam pojma, sve nešto tripujem da sam se izblamirao, da sam nešto lupio... Mada, nije lako kad osetiš da ti je pod nogama šuplje i da može da se otvori svakog momenta. Ko zna šta sam ja izlupetao, napričao, ko zna šta će meni namontirati... Ne znam, prs'o sam u mozak. :)

@tkog Pokazi joj ovu temu.lololo