Prijava

Potpisao sam ugovor al moram da vidim kad dolazim...LoL... Cilj mu da se vrati u NBA...;-)

Da bi otisao u NBA trebaju mu jake cifre u statistici, a da bi imao imao jake cifre u Partizanu morace da plodi basket, a ako bude plodio basket plodice i ostatak tima, a ako bude plodio i ostatk tima uzecemo trofeje i ostvariti takmicarske ciljeve.

Ako mu je NBA glavni motiv, i meni je :)

kaze da je odusevljen srpskom hranom i da su devojke mnogo lepe

Košarka u Srbiji i ABA ligi je kvalitetna. Takođe, koliko sam čuo, ali i gledao na snimcima, srpski navijači slove za najbolje u Evropi, pogotovo navijači Partizana. Uzbuđen sam što ću igrati pred njima, za njih, a i verujem da ću ih učiniti ponosnim.

Ma brate nema šanse teoretske da bude bolji od Bogdana, ono što je Bogdan radio prošle godine se ne viđa svakodnevno a da ne pričam o prednosti u fizikalijama, raznovrsnosti u igri i time da je Bogdan daleko veći talenat nego što je ovaj ikad bio. I da već sad Bogdan ima bolju karijeru nego ovaj. Možda je bolji šuter i to samo možda, veliko je pitanje.

Ma brate nema šanse teoretske da bude bolji od Bogdana, ono što je Bogdan radio prošle godine se ne viđa svakodnevno a da ne pričam o prednosti u fizikalijama, raznovrsnosti u igri i time da je Bogdan daleko veći talenat nego što je ovaj ikad bio. I da već sad Bogdan ima bolju karijeru nego ovaj. Možda je bolji šuter i to samo možda, veliko je pitanje.

+1

Upravo sam krenuo da napišem nešto na tu temu ali si me preduhitrio, i poštedeo muka. :)

Vrlo sam skeptičan što se ovoga lika tiče, i generalno sam mišljenja da neće biti to što čekamo od novembra 2013, nadam se da grešim, i to mnogo. Porede ga sa Gaudlokom(kojeg ne podnosim), a to ima svoje loše i dobre strane.

Nadam se da će Dule sve to lepo uspeti da sklopi i da funkcionišemo kako treba. Da prođemo u finale ABA lige, a mislim da će od tog trenutka tim igrati barem 10% bolje, jer bi tim ispunili cilj za sezonu.

Međutim sigurna je jedna stvar, Daloa će zakovati na klupu do kraja sezone, i mi smo time već 20% opasniji tim.

Zna li se kada dolazi?

Inače jedna stvar je pomalo ohrabrujuća generalno.

Bredli Hejslip, koji doduše igra u mnogo slabijoj Igokei sabija u ABA ligi, sa prosekom od 24.3 poena, nisam pogleda protiv koga su sve igrali. A mogao bih reći da su sličan tip igrača, osim da ovaj naš Ajon ima i šut sa poludistance, kako sam mogao pročitati.

Ma brate nema šanse teoretske da bude bolji od Bogdana, ono što je Bogdan radio prošle godine se ne viđa svakodnevno a da ne pričam o prednosti u fizikalijama, raznovrsnosti u igri i time da je Bogdan daleko veći talenat nego što je ovaj ikad bio. I da već sad Bogdan ima bolju karijeru nego ovaj. Možda je bolji šuter i to samo možda, veliko je pitanje.

Ja ovo mislio, zato sam i pitao Gazimuda al reko ajd da ćutim biće posle Bohor baksuzira

Pazi konjevi ja baš mislim da nama sad i treba ovakav tip igrača pre klasične jedinice, treba nam neko ko će da širi odbranu i koji će bilo kakav pokušaj skupljanja iste surovo da kazni. Od širenja odbrane profitiraće Milutinov i Mačvan a i Sale jer će sad biti mnogo više prostora za njega kad na prvom koraku pretrči___________(dodaj ime po želji). Samo mi se ne sviđa što ovaj baja ne voli mnogo da dodaje i voli da šutne u trećoj sekundi napada više nego leba da jede, no ajde da vidimo ako stvarno oće u NBA moraće ovo makar malo da koriguje, kontam da je mator konj već al sve može da se ispravi.

U suštini bolji je od Daloa i to je jedino bitno, i da igra fazon 15 minuta po tekmi da odmara brata Teparu je i više nego dovoljno, pogotovo ako za tih 15 minuta saspe 10-15 poena.

Dule je imao čitavu sezonu da vidi šta to tačno nedostaje ekipi, obraćajući pažnju i na najveće konkurente, da bi ponovo njene šanse za osvajanje titule bile najveće moguće. Zar iko sumnja da je napravio pogrešan izbor?

Ionako, kako se sezona bude bližila kraju, naša igra će se u velikoj meri bazirati na to da visoki igrač igra pik, pa nam je upravo bio potreban play dobrog šuta, koji će sigurno da prevede loptu i onda ćoškari, čekajući povratni pas kod svakog pokušaja naknadnog skupljanja odbrane.

Sve u svemu Dule još jednom potvrđuje da je košarkaški genije, a ja još jednom kraj sezone započete strepnjom dočekujem sve većim mirom.
Sportski pozdrav!
EDIT

Sale jer će sad biti mnogo više prostora za njega kad na prvom koraku pretrči___________(dodaj ime po želji)

Ne mogu se više složiti s' tobom.

Mislim da su nasi doveli Akojona pre svega jer cemo sad moci da odgovorimo i na brzi tempo koje pokusavaju da nam nametnu neke ekipe (tu smo generalno slabiji bili, i uvek smo usporavali ritam) Ja ocekujem da dobijemo vise poena iz tranzicije i polukontri.
Daje nam mogucnost menjanja ritma, onemogucava skupljanje odbrane sto ostavlja vise prostora za Saletove prodore (+1000 na ovo sto rece Tucani, jer on uglavnom ne igra 1 na 1 nego 1 na 2 ili cak 3)

I da, kad sam rekao bolji od Bogdana mislio sam samo na procente suta. Naravno da nisam mislio na talenat, i ostalo. Ovaj je jednostavno masinerija za sutiranje, dok je Bogdan ipak sofisticiraniji i kompletniji igrac. Uz to, prosle godine BB je cedio suvu drenovinu i izvlacio nam poene, ovaj to nece (morati) da radi.

A ono sto sam citao, pa nije da ne koristi prodor, samo sto se uglavnom nerezonski zabija u odbranu lolo valjda ce ukapirati da je lakse da prosledi loptu u cosak ili udeli centru nego da gubi lopte, nije vise u kini :D

Proradio marketing, sad cemo bez dinara da ostanemo. Ja cu prvo da pazarim ovo: http://www.svezakucu.rs/www/40749/maska-za-mobilne-telefone-kk-partizan-crno-bela-armija-za-te-bori-se/#smsorder

A posle i dres kad ih ubace u butik

Imate i jos maski na sajtu, doduse deru po usima al aj :D