Prijava

Pa dala sam ja da me popiše, ali na stepeništu.
Po zakonu nisam dužna da ga pustim u stan.
Živim sama, ne puštam ljude sa strane u stan, jebe mi se, tako funkcionišem već tri godine.

Добро сад, има он легитимацију неће те опљачка и силује. ал опет тада је океј не пустити га.
него осим у случају да сте сама и незаштићена женка глупо је не пустити човека у кућу и одбити попис. нема потребе.

Ko zna kakve manijake zapošljavaju.

Да. Замисли ја га пустим у стан, а он ме обљуби анално.

Чуо сам да проверавају да ли имаш водокотлић и бојлер, је л' то истина?

Не.

И да питају жене да ли имају мртворођену децу, је л' то тачно?

Питају за број живорођене деце.

А чекај, је л мораш да одговараш на та питања, кати дођу кући? И ако ми никог нема гајби, је л ја, малолетник, морам да одговарам на питања? И који ће њима курац да знају које сам ја вере? Зар ово није слободан свет, пун лепоте, кураца и то.

Зна Мурињо
А чекај, је л мораш да одговараш на та питања, кати дођу кући? И ако ми никог нема гајби, је л ја, малолетник, морам да одговарам на питања? И који ће њима курац да знају које сам ја вере? Зар ово није слободан свет, пун лепоте, кураца и то.

Не мораш да одговориш на питање за језик, националност и вероисповест. Не мораш да отвараш, али у суштини ако се не попишете стићи ће вам казна 20, 000 - 50, 000 сома динара.

Džimi, dobro si čuo.

Не.

Па, је л' јесам или нисам? :)

И који ће њима курац да знају које сам ја вере?

Не мораш да се изјашњаваш по питању вере.

Може да га пуши секташ пописивач, има да љуби врата и да тражи још.

Све што ће осетити је јака арома сканка испред врата.

Слушај Џими. Не пита те он конкретно за бојлер и водокотлић него те пита : - Јел имате воду, канализацију, нормалан или пољски ве це, да ли имате прикључак за струју и тако даље.

Попис ко попис. Не контам чему толка узбуђеност.

Начин на који су формулисали питање о запослености/незапослености је занимљив. Буџење статистике.

Pa nem pojma, mene je pitala za vodokotlić i pitala je ovo za mrtvorođenu decu (za kevu). Takođe me je pitala da li se sam oblačim, pošto izgledam malo infantilno.

Може да га пуши секташ пописивач, има да љуби врата и да тражи још.

Све што ће осетити је јака арома сканка испред врата.

Па да. И онда ти за 5 дана дође мурија, па ти наплати казну од 500 евра па те још и приведу за згенг.

Ја бих реко да идем у школу возом, пошто сваки дан морам да прескачем 2 воза кад у исту идем... Које је ово срање, ја ћу само да их лажем, ако ми дођу кацам сам.

20, 000 - 50, 000 сома динара.

Петсто 'иљада евра? :О

Ја у студентском дому, ако и овде долазе има да га угостим и понудим Домаћица кексом. Ако не, нека трућају ови моји о мени шта оће, боли ме патка, мени лакше.

Очајна листа питања. Прво иде комплет информација о завршеној школи и степену образовања, па те тек онда питају да ли си уопште писмен. Чуди како нема, на пример, питања о писму којим пишемо.

Штета што нема упитника о функционалној писмености.

Петсто 'иљада евра? :О

Каквих 500 иљада евра?

Лепо ти пише 20 до 50 хиљада динара.

ЕДИТ : А да. као 50 хиљда сома сам написао -.-

Прво иде комплет информација о завршеној школи и степену образовања, па те тек онда питају да ли си уопште писмен.

Epic win.
Ja se izjašnjavam kao džedaj ili kao budista.

Moram da ovih dana smislim najgluplju moguću religiju i nacionalnost. Ima neko predlog?