Prijava

Ај ми сад објасните како да дефинишем површину кухиње ако живим у гарсоњери у којој је кухиња уједно и спаваћа соба, дневна соба, трпезарија.

Do kreveta ti je kuhinja :)

Џими
Ај ми сад објасните како да дефинишем површину кухиње ако живим у гарсоњери у којој је кухиња уједно и спаваћа соба, дневна соба, трпезарија.

Па брате Џими одлучи се. Не мож и јаре и паре, дај део кујни део спаваћој део дневној. :)

Да. Замисли ја га пустим у стан, а он
ме обљуби анално.

I ja se toga bojim. Za pravnicko izrazavanje
+1
:)

Znao sam jevreji i masoni vrebaju svuda
spasi nas sretene

Устао сам пре пола сата и цимер ми каже да била јутрос нека тета да врши попис, па да ме не би будио дао моје податке. Е, сад могу да замислим шта је помислила када је разговарала са њим мамурним у стану пуном празних и полупразних пивских флаша од синоћне пијанке.

Ја се не сећам да су ми раније овако долазили, али ово није никаква слобода! Неко ти дође у гајбу и измери те само тако, то бре није демократија, ако те казне јер нећеш да му се исповедаш.
Је л питају да сексуално опредељење, то питање нисам запазио на овим папирима?

само сретен србију спашава!

а ово што ђембели чанак спроводи?
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/178740/Vojvo%C4%91ani+ili+Srbi+-+pitanje+je+sad.html

Moram da ovih dana smislim najgluplju moguću religiju i nacionalnost. Ima neko predlog?

Мораћеш да смислиш нешто много оригинално ако намераваш да их импресионираш. Нагледали су се и наслушали свакаквих варијанти. И да не причам шта мисле о томе.

Неко ти дође у гајбу и измери те само тако, то бре није демократија, ако те казне јер нећеш да му се исповедаш.
Је л питају да сексуално опредељење, то питање нисам запазио на овим папирима?

Нису мерили ништа. Не питају за опредељење.

Нагледали су се и наслушали свакаквих варијанти. И да не причам шта мисле о томе.

Дааа, има оних који су се изјашњавали као Марсовци. Крајњи степен дуовитости.

Ај ми сад објасните како да дефинишем површину кухиње ако живим у гарсоњери у којој је кухиња уједно и спаваћа соба, дневна соба, трпезарија.

Лупи неке бројеве, ал да се слажу у збиру. Није битно.
Сами пописивачи немају појма. Ич их нису обучили. Ова што је мене пописивала ладно писала оловком, пошто "није сугурна шта нека питања у ствари значе, па ће да пређе хемијском кад провери".

Moj muski roditelj je drzavni instruktor za jugoistocnu srbiju, tako da nam stalno zvoni telefon oko tog popisa...jbg, ne znaju ljudi sta da rade...A ja se inace izjasnjavam kao liliputanac i fudzida(verujem u troruku zabu! O SVEMOCNA OPROSTI STO IME SAM TVOJE POMENUO!)

Moj muski roditelj

zar je problem reći ćale? :) lolo

pa eto, ovako mi je kulije ;)

Не разумем ич овај попис. Ако то раде само због статистике, шта ће им моје име?

Moram da ovih dana smislim najgluplju moguću religiju i nacionalnost. Ima neko predlog?

Капирам да се нико неће изјаснити као припадник племена Хујнми из последњег дела Гуливерових путовања.

Moj muski roditelj

Мислиш, отац?

Moram da ovih dana smislim najgluplju moguću religiju i nacionalnost. Ima neko predlog?

Leteće špageti čudovište i Klingonac.

Ok, to sranje mora nekako da se odradi. Svi smo manje ili vise toga svesni, ali mogli su bar da se potrude da pitanja smisle i organizuju za IQ > 5. Za pocetak, da li je normalno da neko daje podatke za bilo koga?!?!?! Sta njih boli kurac da li ja hocu ili ne da se upiesem u taj njihov jebeni spomenar (a cak nisu napravili rubriku za postavi pitanje vlasniku). Pitanja vredjaju inteligenciju na svakom nivou. Npr. kroz pitanja dodjemo do zakljucka da studiram u BG-u, da nisam iz istog, da roditelji nisu pored mene i njeno sledece pitanje je da li se sama oblacim. Jok, zovem kevu svako jutro! Jebote, kakve su to gluposti! Ovo je samo jedan od genijalnih primera.

Ja ću biti Kaledonac.