Prijava

Sta se zbilo u vasim zivotima?
zanimljivo je kako ljudi svakog dana furaju svoju pricu, koja se i ne poklapa sa vasom ali svi zajedno funkcionisemo u ovom jebenom univerzumu.

.................eno ga lik dernja se na vuvuzelu u kolima, picka vozi a on je vodi na shish sa lukom dok ti ovo citas.

Хладан. Блеја.

Danas mi prvi put dolazi unuk.

Ja se sad obrijo, istusiro, opro kosu, a posle na usrano likovno i kuvarstvo!

Hladno... i moram da pazim majstore dok se ne vratim u topao stan moje bake. A onda kad dobijemo prozore palimo furunu i idemo u gaćama.

Ustao, seo na komp, otišao po kobasice, čips i Skittles i opet seo na komp.

Radim sklekove, i razgovarao sa drugaricom. Sad me Sale podsetio da treba dlake da počupam.

Radila,nije bilo struje,crkavala za kafom do pauze,radila,došla,spremala,kuvala,podučavala,jela,kuckala,čekala.Blaža varijanta.

Probudio se u 8 i nešto h, istresao njonjaru, upalio tv, zaspao, probudio se ponovo oko 12h, popio čaj, još treso njonjaru, jeo, visio na Vuki, u međuvremenu tresao njonjaru, onda otišo do apoteke, kupio olint, maramice i neki prašak protiv prehlade od 20 dingera pošto za ferveks nisam imo para, svratio do dućana, uzo limun i duvan, čito neku knjigu, opet sad na Vuki, u međuvremenu još trešnje njonjare i još čajeva... Pih, baš sranje dan...

Zakasnio sat vremena na posao, popizdeo, otišao u Zrenjanin, bio u katastru, našao smeštaj, uradio lokalizaciju, jeo kod Boba u Melencima, blejim na Vuki i palim zadnju paklu i razmišljam kako Dankan može da se skine sa sapunjare mora da postoji neka ustanova...

Jbg, primam inekcije.

Uh koleginice i tebe zakačilo? Ja sam prošo bez inekcija. Temperatura , proliv i ležanje u krevetu ceo dan. Jebeni dvopek za klopu. Lapa topa u krilu , pa banem na Vukajliju povremeno između čajeva , dvopeka, duvanja nosa i sranja...

Bolje da se vratim u krevet dok nije baš sve otišlo u pičku materinu.
Penzos, pij kolu :)

Ustala.

Popij kaficu, pa listu u šake i na pos'o, treba i ja od nečeg da živim :)

Šaljem kamaru mejlova, rešavam administrativne (dosadne stvari), sređujem radni sto, polako se spremam za put ka Republici Srpskoj i Srbiji...