Prijava

Мене мало јебе поса', па сам сплитова' мало чудно...

Груди бицепс
Леђа трапез
Трицепс задње раме
Бицепс, средње и предње раме
Ноге

Сваки скоро дан лист одрадим, а бицепс радим два пута али не толико велики обим, некако ми заостаје, бем ли га...

А тако радим јер не могу да тренирам неђељом и понеђељком, и онда гледам да усклађујем како ми је који мишић одморан да га одрадим..

Ja imam upalu trapeza i kvadricepsa konstantno evo dvije sedmice

Ruski sklekovi se rade bez ruku.

:slika Nika Vujičića:

Ne ne, bez ruku se rade trbušnjaci.

ne, to su leđnjaci.

Ne, špaga se radi nogama a leđnjaci bez ruku ali kao trbušnjaci samo obrnuto

Radio danas ramena. Najveća misterija meni otkako treniram. Da li ih ima smisla raditi ili ne. Neki čak i ne rade ramena a imaju brutalna, neki preteruju. Danas odradio 4 vežbe po 5 serija i umesto pampa, osećam neku neprijatnost. Bilo da mi je cilj snaga, mišićna masa ili kombo - uvek me jebalo da li da ih radim.

Elem, druga nedelja, ostalo samo leđa da odradim, to mi uvek bilo milina, samo što je snaga hvata meni kao u devojčice trenutno. :(

Ja сам данас радио леђа. Иначе од прошле сриједе идем активно у теретану послије 5 година паузирања од било каквог спорта (рекреативни не рачунам) . Комбинијем са оном хроно исхраном и са 97,6 скинуо сам на јутрашњих 95,3. Грувам кардио по 20 минута на почетку и крају сваког тренинга. Ове седмице сам у режиму 2 дан радим, један одмарам, два дана радим, па два одмарам, а сљедеће би већ требало да убацим и суботу као радну па да будем у 2-1-3-1 распореду. Упале грме али шта да се ради, првих мјесец дана било каквих озбиљнијих припрема мора тако да протекне.

Неко моје виђење тога. При рађењу груди ради предњи део, код леђа задњи део, једино средњи део остане неактивира, а све то под претпоставком да прихватамо теорију да делови рамена раде под одређеним покретима а не цело раме.
Сајд латерал реизис су неопходни. Е сад, можда се убаци и неки дамбел шолдер прес.

Иначе, добро прича Гаспари. Једно 3 недеље радим фул боди 3х недељно, сваки тренинг сајд латералс који сам иначе веома запоставио. И сад могу да видим али и да опипам неко ново месо у том пределу лоло

https://www.youtube.com/watch?v=KsoXO-nu82c

Од 20. минута креће паћење са формом, сироти Ђенова није успео да савлада технику :(

Ima jedan vintidž snimak gasparija kako se sprema. Lik je otpočetka karijere bio perfekcionista i mnogo edukovan.

Elem, evo ga. Jedan od najboljih dokumentaraca iz oblasti. Mnogo jak motivacioni video.

https://www.youtube.com/watch?v=L3xhiVCPE2k

L@ki
Неко моје виђење тога. При рађењу груди ради предњи део, код леђа задњи део, једино средњи део остане неактивира, а све то под претпоставком да прихватамо теорију да делови рамена раде под одређеним покретима а не цело раме.
Сајд латерал реизис су неопходни. Е сад, можда се убаци и неки дамбел шолдер прес.

Tajfajzen skoro 100%.

Grudi su solidno bitne

Danas se nadam prvom iole ozbiljnijem treningu nogu! Biće jebeno!

66+(6.23x187)+(12.7x73.62)-(6.8x20)
mnogo li je 3145
laki jesi pomnozio sa onim donjim?
http://i.imgur.com/feFgHbN.png

Са чим да помножим?