Prijava

Dobra ti je fora recimo ako studiras, odes tamo na salter dok ne dodju zaposleni i zamenis broj ziro racuna faksa sa svojim ziro racunom.

Dobra ti je fora recimo ako studiras, odes tamo na salter dok ne dodju zaposleni i zamenis broj ziro racuna faksa sa svojim ziro racunom.

A račun otvoriš s falsifikovanom ličnom Andreja Vučića i nema šanse da te uhvate.

Najbolja fora je da prodaš nekom ciglu, nije velika lova, al' ako imaš 2 metra, muda i dovoljno slobodnog vremena da nalaziš žrtve možeš za tipa mesec dva da kreneš sam da praviš ciglu pa da povećaš zaradu.

Da, verujem da ne bi fasovao batine isto popodne ili da te neki mentol klinac ne bi proburazio 9 puta kineskim skakavcem od 150rsd

Pa nisi debil da priđeš liku koji je jači od tebe, a i nisi toliki debil da priđeš naoružanom klincu.

Ne nego ćeš pustiti da te zapišava ko stigne

Mada nisam ispratio temu hahahj

Ocu velike pare odma da se ne pomucim mnogo to je tema, sta imas za mene

Zaprati stranicu na fejsu: "Dojave za loto" i ocekuj da me ovaj put usere.

Pa nisi debil da priđeš liku koji je jači od tebe, a i nisi toliki debil da priđeš naoružanom klincu.

jer inace to mozes da vidis na prvi pogled posto svima na celu pise koliko su jaki na skali od 1 do 23,7 i da li imaju neko oruzje kod sebe

ili si mislio da samo bakama prodajes cigle? nemaju bake para sine sve otislo dodjavola skresali pemzije eeee kad je tita bio ziv...

Čoveče, je l' si lud? Ta fora je fora iz 90-tih, hteo sam samo malo da se našalim, al' ne, mora neko da mi "objasni" da to nije lako izvodljivo. Inače da nisi studirao dif i završio gimnaziju?

ja sam ti upravo i stavio do znanja da je samo 90ih i mogla da uspe

nisam, ja sam zavrsio ulicni fakultet i mnogo sam zajebana glava sto posto si cuo za mene osim ako nisi iz prnjavora

На дискаверију је била нека емисија са тим превара где су их изводили на људима и после им објашњавали како су их сјебали, да народ види да не наседа. У ствари, много више ће то гледати они који траже начин да преваре људе него они који хоће да сазнају како да не упадну у скемовање, тако да му то дође подражавање криминала. бан лаг но ре

Skala od 1 do 23,7 najjača skala ikad.

Evo jedan stvaran trik koji je uspeo jednom mom kućnom prijatelju, otvoriš firmu zadužiš se 2 miliona evra preko raznih fondova, pare ostaviš na nečijem računu ko ti je pouzdan i da pritom ima strano državljanstvo, njemu je to sestrić uradio, normalno oročiš, u međuvremenu ti bivaš tužen, proces traje nekoliko godina, platiš kazne 1,8 miliona evra, ostalo robijaš bude oko pet godina, izađeš iz zatvora i podigneš te pare i onda možeš da otvoriš opet firmu ali ćeš imati solidan kapital i sad zarađuješ preko 15000 evra mesečno. Ovo nije brz način, ali ako budeš bio dovoljno pametan, možeš da se usereš od para do kraja života, naravno 5 godina u zatvoru nije malo, al' jebiga.

ти ликови са дискаверија су јебено предобри. они су буквално преваранти од каријере, кримоси које су запослили на телевизији. немогуће је да оно изводе а да нису стварно кримоси.

hej ljudi
pogledajte ovaj film o prevarama

odličan je, ima dobrih fora
Arminu će se svidjeti

http://www.imdb.com/title/tt0247586/

Odgledajte "uhvati me ako možeš" snimljen je po istinitom događaju.