Prijava

Ovaj "uhvati me ako možeš" deluje dobro, kakav je film inače?
Videću, možda bih i mogao večeras.

Dobar je i ovaj moj Coa, vjeruj mi. Šibicari, razne fore bacaju, dobra radnja.

ako ne pogledaš, za 7 dana će ti doći na vrata duh mlade devojke koju su drugovi ubili za rođendan

Gledaj film, dobar je.

:((((

Hoće kurac brt taj duh je prešao u mače u šumi onoj kad si spojlovao xDDD

ahahahh
al ozbiljno, odličan je i onaj moj, pogledaj nekad
ima dobra fora za plaćanje u kafiću

Ok!

Mada mi ovaj "uhvati me ako možeš" deluje bolje moram da priznam, iako nikad čuo nisam za njega.

Kec mi if ju ken bas odlican ovaj sa darinom je u bukmarkau pogledacu kad tad hvala brat moj

Stvarno je odličan brt? Ne bih da se zajebem, a deluješ mi kao neko ko se razume.

CoaKg odlican je kec mi if ju ken ozb

E ok brt onda je to dobar film sig.

A drajv kakav je?

+1 na Arma burazera

Isto tako ko voli te "prevarantske" filmove, ovaj nije loš.
https://www.youtube.com/watch?v=KzJNYYkkhzc

Ako ga nemas na hardu obavezno skini a ako imas sranje je.

Kakve ste vi budale...
Ja uradio sve što su mi rekli, ja dobio milion...

Now you see me mi se nije svideo.

ima isto onaj fazon, uvedes zrtvu u pricu za investicije, nebitno dal je berza ili nesto drugo, mozes ili navuci lika tako sto ce on nacuti razgovor pa ako je pohlepan i zeljan brze love uletece i ima tu jos par fazona to su detalji uglavnom klasicna prica za toliko i toliko vremena vracam duplo ili troduplo i dok lovis zrtvu mozes isplatiti ortaku ili tako nesto, zrtva kad se upeca i hoce da udje, prvo odbijes da ne bi bilo sumnjivo ali nekako ostanete u kontaktu i ti ga posle cimas kao e jedan odustao ima mesta za ovu turu, on ce naravno oprezno da udje u prvi krug nece to biti nesto previse kinte i prvi put mu vratis duplo ili trostruko koliko vec, e sad ako je pohlepan zelece jos i upecao si ga, mozes jos jednom da mu vratis kintu da bi i dobitak na kraju bio veci, ali je i preozbiljan rizik, uglavnom samo odjednom propala investicija biznis i ti sjeban i on i opet se tu bezi i izbegava nesto, detalje u pm ko je za

pa to je ponzi brt xD

Haha, to je smislio Карло Пјетро Ђовани Ђулијемо Требалдо Понци, Poncijeva prevara, nešto slično Dafina banci, uzmeš od jednog, drugog, petog, stotog pare, obećaš kamatu tipa 10-20%. Kad prođe vreme koje si rekao, isplatiš prvog novcem od petog, drugog novcem od šestog, etc. Sad, neko se izvuče iz priče (retkost), on uzme nazad svoje + kamata, ali te hvali na sva usta, većina hoće još da ulaže, i bukvalno te obasipaju parama, a ti odjednom nestaneš s parama, ili proglasiš bankrot, sjebano tržište ili sl.