Prijava

normalni ljudi odu na
definicije da bi se nasmejali
KVALITETNOM humoru

Oš da kažeš da ja nisam normalan? Ili da pola autora nije normalno? Pa dečko, Burzum i još par tekstaša, su pojam duhovitosti za ove što pišu kratke definicije (mada i tu ima izuzetaka). Sve u formi DEFINICIJE (objašnjava reč, pojam, a ne pojavu) bez obzira na dužinu teksta treba u definicije, a sve u formi teksta, članka u eseje. Bez ograničenja. I ne volim kad dođe neki tako neafirmisani autor i krene da sere ljudima koji su dali neki doprinos ovom sajtu.

al normalni ljudi odu na definicije da bi se nasmejali KVALITETNOM humoru, a ne da citaju jebene vikipedija clanke.

Đe piše da je humor ograničen dužinom?

al normalni ljudi odu na definicije da bi se nasmejali KVALITETNOM humoru, a ne da citaju jebene vikipedija clanke. kome je do citanja zitija i drustvenih jebenih analiza, nek se lepo uvede ta blog opcija. sa je tu problem?

Неко испољава хумор баш кроз дуже текстове, а који су у форми дефиниције. Нпр. аутори попут Бурзума.

Штавише, мислим да је лакше написати смешан текст, него смешну једну реченицу. А што се тиче хумора тих кратких дефиниција, углавном су фејл. Кратке дефиниције морају баш лепо спаковане да буду, да би личиле на нешто. Нпр. ова дефиниција је изузетно духовита кратка дефиниција:

http://vukajlija.com/leonardo/40958

Док, с друге стране, неке са насловне стране, попут ове:

http://vukajlija.com/daj-picke-znam-da-imas/165670

то нису. Да ми не замери аутор исте, али стварно не знам како се то нашло на насловној. Приземно је и недуховито, а видим људи свршавају од смеха.

dzizez, al je ovaj reme zapenio, ko da mu zenicu oka diras... ne mogu da citam sta si napisao, lekar mi zabranio da citam vise od milijardu reci dnevno.

kizo, a dje pise da mora da ga oduzis ko homer ilijadu?

Немојте да потцењујете кратке дефке, Лопата пише одличне кратке дефке на пример...

Е, Џими, ја сам се баш кочио на ово "дај пичке знам да имаш", на сам наслов то јест, јер дефка ни не постоји. Овај сајт је пун озлојеђених људи убијених у појам, који су миљама далеко од пичке, тако да је нама то смешно, тужно је што нам је смешно, али свака фора има своју циљну групу.

Леонардо је КВЛТ.

Е, Џими, ја сам се баш кочио на ово "дај пичке знам да имаш", на сам наслов то јест, јер дефка ни не постоји.

Па, наслов као наслов може да буде смешан у одређеним околностима, али дефиниција која следи... Њах...
Можда да је написао неки кул пример?

NE MORAŠ DA ODUŽIŠ! Ali možeš, nigde ne piše da ne smeš. Kapiraš? Aaaa? Da crtam? U boji? Definicija je jebena definicija bila ona duga ili kratka. A tekst je tekst. Razumeš?

Obožavam kratke defke a da su baš dobre. Leonardo je bzvz.
A htela sam da pitam: ŠKPeršun sa novom verzijom? Kakva tekstualna forma? Ne razumem.

dzimi, ne mogu ni tvoje da citam. sacekacu da izdas knjigu.

nego, sto ulazite sad u analizu? admin ce da napravi sta oce, dok svako moze da se izjasni sta oce. al treba biti veoma talentovan da ovoliko seres o tome.

Obožavam kratke defke a da su baš dobre. Leonardo je bzvz.

Разумљиво. Ти си вероватно плакала као кишна година кад га је подгојена Кејт гурнула да коначно потоне.

Dobro ne sviđaju ti se dugačke definicije na naslovnoj u redu, jel te neko puškom tera da pročitaš sve odabrane pa moraš i te dugačke?

dzimi, ne mogu ni tvoje da citam. sacekacu da izdas knjigu.

Amin!
Džimi, ali stvarno treba da izdaš knjigu. I dalje tvrdim da tvoje defke nisu defke nego eseji. Prema tome, piši knjigu i unovči trud.

Идеја за ово је добра, ал' ко што рекоше људи, вероватно ће и овде да прелива.... Можда да се уведе за ово, ако се уведе, да нема више писанија у том блогерају за аутора после одређеног броја негативно оцењених?!

Ти си вероватно плакала као кишна година кад га је подгојена Кејт гурнула да коначно потоне.

Moižda i jesam, to je sasvim nebitno. Ne razumem zašto se uzbuđuješ oko toga što sam rekla da mi se ne sviđa defka. Po meni je to odvratna defka. Ti misli šta hoćeš o meni, briga me.

Amin!
Džimi, ali stvarno treba da izdaš knjigu. I dalje tvrdim da tvoje defke nisu defke nego eseji. Prema tome, piši knjigu i unovči trud.

Па, баш и нису дугачке. Чини ти се зато што увек има по 2-3 примера.
А кад би' објавио књигу, нашли би ме у граду и излемали би ме намртво, онда би скочила продаја.

Moižda i jesam, to je sasvim nebitno. Ne razumem zašto se uzbuđuješ oko toga što sam rekla da mi se ne sviđa defka. Po meni je to odvratna defka. Ti misli šta hoćeš o meni, briga me.

Спрдња, јеботе. Који ти је? :)
То ми само прво пало на памет.

I uvek možeš da im umakneš i da skočiš sa drugog sprata. :)

Па једноставно се уведе одређен број поена (мало више) као предуслов за писање ових есеја, и проблем је знатно смањен...

Спрдња, јеботе. Који ти је? :)

Žena sam pobogu! :) a mi žene sve gledamo između redova.