Prijava

Прва и једина Вишеградска.
Мјесто гдје смо нас 8 у разреду скупили 92 кеца заједно, дакле 11,5 кечева по једном.
То је школа :)

А не те ваше фенски које имају лавабо и по некад вц шољу, какиш у рупу бре, ко сељак прави. ТО ЈЕ ОБРАЗОВАЊЕ, и књиге из '88 :)

Елем, можда је мало off-topic, ал' дај да питам пошто је тема ипак везана за средње школе...
Има л' неко информације кад ће почети исплатe стипендија и јесу л' још увек 3800 ил' су повећали?
Код нас је прошлог петка стиг'о списак ученика који су прихваћени и мене није било, не због моје грешке... просек 5.00, примања ОК, него је школа заборавила да им уз моје документе достави и, ваљда кол'ко сам разумео, сведочанство о завршеном претходном разреду. То срање и жалба су послати, надам се да ће прихватити (у школи увелико причају да је то говора ствар, добићу), па да се информишем...

Елем, можда је мало off-topic, ал' дај да питам пошто је тема ипак везана за средње школе...
Има л' неко информације кад ће почети исплатe стипендија и јесу л' још увек 3800 ил' су повећали?
Код нас је прошлог петка стиг'о списак ученика који су прихваћени и мене није било, не због моје грешке... просек 5.00, примања ОК, него је школа заборавила да им уз моје документе достави и, ваљда кол'ко сам разумео, сведочанство о завршеном претходном разреду. То срање и жалба су послати, надам се да ће прихватити (у школи увелико причају да је то говора ствар, добићу), па да се информишем...

E, to sam se i ja pitala isto. I meni je prihvaćena stipendija, rok za žalbe je 7 dana, valjda će posle toga biti isplata. Nadam se da će bar pre nove godine isplatiti, moram da kupim krpice za doček. :D Što se tiče para koje dobijamo, nadam se da su povećali malo :) Mada je i 3800 dovoljno, bolje išta nego ništa. xD

Гимназија, најбоље препичке и добри ликови, друштву дојајно.
ПРВА БЕОГРАДСКА, није што је моја али је царска школа, ишли сви познати бре!

Jebi se, ti na društvenom imaš ribe.

Ха, јебига, препичке су врх на друштвеном!

joj, deco, al' se vi ispisaste. ne mogu sve da čitam, em me mrzi, em nemam vremena :D

daklem, sterijo, videh da si pitao da li je tačno da se uči 30, 40 strana? i više. (sad mi to deluje baš malo, s obzirom da za svaki kolokvijum imam oko 200 strana :DD)
ali ti ćeš kao svaki normalan đak aleksinačke gimnazije prekopirati nečije beleške i naučiti 20 krupno pisanih strana, jerbo naši profesori uglavnom pitaju ono što kažu.
ukoliko imaš još pitanja slobodno mi pusti pvt, pa ću ti rado odgovoriti čim budem mogla :)
devetaru, ti se beše razmišljaš o sociologiji kao izboru? isto i za tebe važi.

učite, učite i samo učite. nije lenjin džaba govorio :DD

jaoo kad vam kristina kaze, ona mnogo uči :D

ahahahhahahaha murš, kujo.
kristina ne uči, ona je prirodno pametna.
i dođi na fb, da ti pričam nešto.

i da, sterijo, ne zajebavam se za beleške. uglavnom ovi što su bili vukovci nisu ni otvarali knjige. mene je samo jebalo to što nisam slušala na času, a slabo kapiram tuđe rukopise :D
ali ono, sprijatelji se sa štreberčićima što pišu sve od profesorovog "dobar dan" do "otvori prozor" i škola će ti biti prepiš.
a fizika i hemija nisu teški predmeti tol'ko. profesorke hemije su uglavnom ok. a ni sa jednim fizičarem se nećeš usrećiti. ne zna se ko je gori :DD

ma nisuuu teški, pa nemaš ti moju fiziku i hemiju. :p:P.P XDD xD
haha pa tamo sam i cutiš. ._.

ekonomska skola -> g o v n e t o

ahahahahah objašnjavala sam filipu princip rada mikrotalasne. kacam rasna. pa ti reci da ne znam fiziku. rasna sam na više nivoa :DD

Christine
ahahahahah objašnjavala sam filipu princip rada mikrotalasne. kacam rasna. pa ti reci da ne znam fiziku. rasna sam na više nivoa :DD

šta tu ima da se objašnjava, to se samo vrti i greje sa strane. bouzee -.-

LickItGood

Christine

Све неки научници, доктори на овој теми...

Moze neko da mi kaze koliko treba bodova otprilike za fizioterapeuta srednja, i do koje godine ima hemija i fizika posto mi to slabo ide?

Fizika i hemija po 2 časa nedeljno u prvoj i drugoj.

Srednja medicinska, smer zubni tehničar... Beše dojajno!

V Bg. gimnazija, prirodni smer, dušu isputila mnogo puta od učenja, ali su uspomene neopisive... Poslednja nedelja škole, mi poludeli, nešto još nisu zaključili ocene, mi pobegli svi, preskočili ogradu i pljus u veliki bazen Taša. Koliko smo ludovali, kako bih nazad...

sta god da upisete, gde god da upisete, ono sto je bitno gledajte da skontate dok ucite, nije ni ocena bitna koju cete dobiti, bitno je da skontate sustinu