Prijava

Гласајте за мене, легализоваћу буксне и простикурве.

Njemu http://www.youtube.com/watch?v=zB64Tymsm4k
nisu dozvolili da se kandiduje u Šipovu, a ladno bi odnio pobjedu.

Да сам у изборној комисији и да налетим на такав листић, ухватио би ме трансфер блама.

Da samo znaš kakvih je sve provala znalo biti, to je strašno... Od eseja koji hvale ili kude, pa crteža, navijačkih parola, jebanja majke lopovske svima amerika-sve-to-prati-gamad-jedna fašistička, ljubavnih poruka, dilema za koga da se glasa. Dodane i zaokružene poznate ličnosti, likovi iz crtića i imena nekih lijevih ljudi su posebna priča...

Мислим да је једина ствар која је више лејм од гласања за људе који су понуђени на гласачком листићу -- дописивање неког левог имена

Mrzitelji će da mrze.

Čudo da još niko nije za Ramba glasao.

Ja sam davno, davno, preko omladinske radila na razvrstavanju listića nakon glasanja...Kako smo se ludo zabavljali čitajući dopisane kandidate i sve ostalo, ali imala sam 16 godina...

Мени су нпр, већи трансфери од ових са ''листић форама'', они ментоли што су се на попису изјаснили као џедаји и те приче. Мислим који фазон, чуо си негде да можеш да се изјасниш да си џедај, па си сад узео да будеш духовит? Не разумем. И ови су ментоли, али ови други су тек случајеви.

Посебно онај што је окачио клип на јутуб, па се сви после ложили, као, види га овај баја, полиже ми јаја!

ako izađeš da glasaš, onda glasaj regularno za koga već hoćeš, mojne se proseravaš bzvz. Ako neš da glasaš, ti brate ostani kod kuće i šta te bole brige. ja ću da glasam samo i ako samo po definiciji ponovo budem u komisliji. kacam se već iscimao da dođem na biračko mesto što da ne glasam lolo

Мени су нпр, већи трансфери од ових са ''листић форама'', они ментоли што су се на попису изјаснили као џедаји и те приче. Мислим који фазон, чуо си негде да можеш да се изјасниш да си џедај, па си сад узео да будеш духовит?

Зависи како посматраш Буксно, има оних ментола што су се изјаснили зато што им је до јаја да се зајебавају. А има и нас који смо се изјаснили зато што је у тој, да кажемо вери, најбоље описано оно што мислимо, тј. нека сила која покреће цео универзум, али нас заболе курчина да им кажемо да ли се та сила зове Бог, Алах, Јахва, или која трећа пичка материна.

Мени су нпр, већи трансфери од ових са ''листић форама'', они ментоли што су се на попису изјаснили као џедаји и те приче. Мислим који фазон, чуо си негде да можеш да се изјасниш да си џедај, па си сад узео да будеш духовит?

Потписујем.

Зависи како посматраш Буксно, има оних ментола што су се изјаснили зато што им је до јаја да се зајебавају.

Зајебанција би била кул, да си рецимо у трећем основне. Гледати одрасле људе како се спрдају тим јефтиним форама је шит.

Зависи како посматраш Буксно, има оних ментола што су се изјаснили зато што им је до јаја да се зајебавају. А има и нас који смо се изјаснили зато што је у тој, да кажемо вери, најбоље описано оно што мислимо, тј. нека сила која покреће цео универзум, али нас заболе курчина да им кажемо да ли се та сила зове Бог, Алах, Јахва, или која трећа пичка материна.

Навар'но, брале.
Конкретно ме онај ментол изнервирао, са клипа. Не могу се сетити како иде назив клипа, али ме је изнервирао лик баш.

Конкретно ме онај ментол изнервирао, са клипа. Не могу се сетити како иде назив клипа, али ме је изнервирао лик баш.

Па тај лик је кретен, и што каже Џими

Зајебанција би била кул, да си рецимо у трећем основне. Гледати одрасле људе како се спрдају тим јефтиним форама је шит.

А што се људи одушевљавају и бацају сврш на то, то је одвратни менталитет да се сви наложе, кад неко провали нешто што је квази смешно, јер је "хилеријс" и онда шта добијемо? Снежану и седам јебених јегера!

ja ću da glasam samo i ako samo po definiciji ponovo budem u komisliji. kacam se već iscimao da dođem na biračko mesto što da ne glasam lolo

Ja sam radila na par zadnjih izbora, ali nikako da glasam jer uglavnom budem smještena podaleko od svog glasačkog mjesta. A da koristim pauzu za glasanje umjesto da odmorim od mentola i jedem, ne`a šanse.

A da koristim pauzu za glasanje umjesto da odmorim od mentola i jedem, ne`a šanse.

bićeš prijavljena u cenrtralu stranke...

Nemojte, gospon rogonjo, ako boga znate... Evo, neću više nikada, obećavam!

Za sve one koji bi da glasaju za sebe, a i za one koji bi da učestvuju na izborima kao kontrolori.
http://poslanik.nopo.org.rs/

гласали за Блажу.

Enemy, odakle si bre ti? :) Ima u mojoj opštini jedan Blaža precednik... Bivši doduše, ali bio je baš dugo.

Мени су нпр, већи трансфери од ових са ''листић форама'', они ментоли што су се на попису изјаснили као џедаји и те приче.

Sad me podseti. Jes' da to nije ta tema, ali kad mi ortak reče da možeš da se izjasniš kao Pokemon, kad nisam umro jebote! E, da, glas'o bih za Vojvodu.
http://www.youtube.com/watch?v=GVP8kT5Wii4

Hejtuju sve i uvek budi jebeno kul.
Nema ništa jadnije od dopisivanja i zaokruživanja toga što si dopisao? Kako u tvom telu ima mesta za organe pored tolikog ega?

Чејси Лејн.

Mrzitelji će da mrze.

Мислиш "Ненавидници ће да ненавиде"?

Дописаћу неку фору коју је смислио неки специјалац са неког сајта! Јој како ћу креативно гласати! Како само ником у стогодишњој историји гласања није пало на памет да дописује своје кандидате на листић?? Како сам хумористичан АХАХАХАа...

Зашто је људима са оваквим менталним склопом уопште омогућено да гласају...
Зашто уопште пописују оне џедаје и слепце? Онда нек пописују и овце, козе и перад. Или их и пописују, па зато? Али у погрешну категорију... И зашто стално мењамо пешкире ако смо чисти након што се окупамо и обришемо њима?