Prijava

+ i - za glasanje sada nisu sivi.

Газда, ај само попни ово горе, овај квадрат са омиљеним, датумом регистрације и то, само нека буде изнад рекламе

Kajzere oćeš vraćati onu opcijicu da biramo naslovnu .. Definicije autora koje pratim ili naslovna ili sada i ove popularne ...?

То је то. Ништа више није потребно. Можда само још ранк.

Одлично.

Имаш мејл за оне линкове коментара на профилу, воде ка неким постерима.

link za sajt ti je malo sjeban. možete da koristite shorturlove za to poput youtu.be i goo.gl

ja bi samo da kažem da mi se sve sviđa :DDD
samo ranka da se vrati

Можда само још ранк.

Да, то исто у тај квадрат, или горе на ону велику траку.

link za sajt ti je malo sjeban. možete da koristite shorturlove za to poput youtu.be i goo.gl

Мислиш мени?
Аха, оно јер је дугачак линк, саћу га мрднем

Pa nek metne i prosek onda..

Још просек и ранк и све је у фулу :-)

Da ta gore traka treba da se bolje iskoristi, tu planiram da vratim "o sebi" kao i poene za def/postere i rankove za def/postere.

Имаш мејл за оне линкове коментара на профилу, воде ка неким постерима.

Znam, srediću taj bag.

Е, газда, ајде бачи ми само тачку онамо на пвт, да не попијем бан због узастопног постовања, црно ми да ти шаљем мејлове кад нешто примијетим да фали.

Kajzere oćeš vraćati onu opcijicu da biramo naslovnu .. Definicije autora koje pratim ili naslovna ili sada i ove popularne ...?

Da.

Gazda, još samo autore koje pratim da vratiš.

Da ta gore traka treba da se bolje iskoristi, tu planiram da vratim "o sebi" kao i poene za def/postere i rankove za def/postere.

Не знам како ћеш оно о себи да убачиш, биће ти ту проблема зато што многи, укључујући и мене имају оно дугачко за то поље, тј дугачак текст, и онда ће се много протезати, можда је боље да ту горе поређаш некако ово из квадратића...
У ствари не знам како би то изгледало. Нећу да лупам

ili mozda da stavi o meni. Pa koga zanima neka cita :)

nisam u toku, je l se vraća podmeni komentari?