Prijava

Мешћо, јебеш ми матер, не лажем сад, прво сам написао пост у ком сам похвали твоју зајебанцију, и обришем га, контам... Ма можда се једном у животу не зајебава :))) Лепо си ме испрескакао :)

Мацм, зову се Чинчиле а имаш и контрачинчиле. Или је то нешто из музике, заборавијо сам.

Гумени, па ти не вадиш вечерас??? Колко јебеш, сунце ти јебем, љуби те брат!

Мацм, зову се Чинчиле а имаш и контрачинчиле. Или је то нешто из музике, заборавијо сам.

Imaš 50 vrsta, garantujem ti, ne samo činčile. :D
A to su činele, meščini. :D

Kампања против крзна једино има смисла ако се помором крзнених живуљака може пореметити нека осетљива карика екосистема. Међутим, све те кампање примарно имају циљ да згрну лову на рекламирању и мрцварењу идеје (као, уосталом, и свака кампања, у јееее открио сам топлу воду). К'о што је Чегеварин импринт на одевним предметима популаран међу ''левичарском омладином'', тако је и ова несретна лија, ни крива ни дужна, постала униформа млађахних вагитаријанаца са стегнутим пркном.

Гумени јебе као у овом скечу што Др. и Мр. Гамби јебу

http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=M68GeL8PafE

Колко сам искобјашњавао у том клипу, а Дане? лолол

Дао сам ти и на ПВТ, да имаш линак да се не загуби, ја га обожавам лоло

И шта ћемо сад? Троје људи рекло шта мисле а остали ладно немају мишљење о овој интересантној теми? ГДЕ СТЕ САДА ПЕТА ПИЧКЕ???

I Jovan Krstitelj je bio ogrnut krznom, ali je jeo samo med dok je propovedao dolazak Izabranog. Dakle, nije bitno šta čovek nosi na sebi i šta jede sve dok govori razumno. Danas imamo mnoge koji pričaju budalaštine pa je zato postalo važno šta oblačimo i čime se hranimo a sve pod globalističkim sloganom "ti si ono šta jedeš" i "odelo ne čini čoveka ali dosta govori o njemu". Ja nosim isključivo roze bundu od veštačkog krzna i jedem Cezar salatu kada izađem sa drugaricama.

ПЕТА ПИЧКЕ НЕМА ВАС НИ ОВДЕ НИ НА БАРИКАДАМА!

I Jovan Krstitelj je bio ogrnut krznom

Кад крстом не мож да се издуби међед лоло

Ja nosim isključivo roze bundu od veštačkog krzna i jedem Cezar salatu kada izađem sa drugaricama.

МАЧКИЦЕЕЕЕЕЕ

Ja nosim isključivo roze bundu od veštačkog krzna i jedem Cezar salatu kada izađem sa drugaricama.

Марципан оплоди ме!

Љавај, први сам је видео!

Љавај, први сам је видео!

Добро, ае, нека ти буде!

JA JEDEM PRASE! Hoćemo farme prasadi i krzenih sranja, umesto fakulteta i banaka!

Ali to samo ponekad, inače više volim seckani brokoli u tartar sosu. :) I jadan međed. :(((

Нека, Гумени, браћа смо, поделићемо. Није сапун да се потроши. Него диви орангутани почели да носе међеда!

http://www.upscalehype.com/wp-content/uploads/2011/01/Kanye-West-fur-coat-leather-pants-air-jordan-3-sneakers.jpg

Нека, Гумени, браћа смо, поделићемо. Није сапун да се потроши.

Нема фрке матори.

Него диви орангутани почели да носе међеда!

http://files.sharenator.com/Nazi_Facepalm_Handflche-s309x142-120905.jpg

Ја сам пичка па ми жао животиња, али да имам неки крзнени капут не бих се бунио (али није крзно мој фазон). Рекох већ да имам три шубаре и делимично ме заболе што је пар видри страдало због тога, али ми жао кад почну убијати неке ретке животиње зарад неких скупоцених капута.

Ја сам пичка па ми жао животиња, али да имам неки крзнени капут не бих се бунио

Како ти жао? Није ваљда да брављетину ни не окушаш? Ниси ваљда фегетаријанац, побогу!