Prijava

Aj ga oderemo, usolimo i bacimo u pasulj samo da malo povuče na meso.

Ма как'и бре. Једем све редом. Него једноставно ми жао одузимања живота само ради употребе крзна. Што се тиче крава, свиња, оваца, и осталог живља - кољи!

Јес да нема крзно, ал' ја сам змију рокно циглом у вугла и сад је користим к'о каиш. Што се крзна тиче, облачим само оно што сам уловим.

Него једноставно ми жао одузимања живота само ради употребе крзна.

Па шта фали да се то после баци на роштиљ каце одере? :)

Ма как'и бре. Једем све редом. Него једноставно ми жао одузимања живота само ради употребе крзна. Што се тиче крава, свиња, оваца, и осталог живља - кољи!

Ахахахаха, ма шалу на страну, не знам да ли си икад случао како јаре плаче кад га кољу? Идентично плачу мале бебе, језа те прође од слушања, јебени хорор филм. Ал укусно месо, јебему миша... Тако да је мени више жао тих домаћих животиња, него тих крзнених дивџи. Ја опет кажем, ако није ендемска, кољи!

Може на роштиљ, ал' боље ништа не чинити, нека дише док може.

Macola od 6 kila, ništa ne osetiš lolo

Ако Међедовић каже да треба јести животиње и носити крзно, онда је то тако. Може лок.

Па шта фали да се то после баци на роштиљ каце одере?

Ко му јебе матер, протеин је протеин. И верујем да свако то срање од визонског пацова до међеда са Кордуна може да се спреми к'о срнетина и да се уз доста зачина убије претпостављам гадан укус меса. Ја ЈЕДЕМ!

hladan.krompir pre 2 minuta

Може на роштиљ, ал' боље ништа не чинити, нека дише док може.

Значи живо на ражањ??? Знао сам да си људина, Бурзум ће се обрадовати кад ово прочита :)

Ćale jeo medveđu pršutu, kaže da jebe kolko je dobra.

Гамби зашто бришеш своје постове са моје теме децхко, таман хтедох да те цитирам?

Ахахахаха, ма шалу на страну, не знам да ли си икад случао како јаре плаче кад га кољу?

Нисам никад, надам се да нећу бити у тој прилици.
Ма јасно је мени све, сваки дан месо једем, свака та живуљка је или заклана или струјом убијена, једино ми то мало смета. Јеби га, да је умрло, не сме у храну да се ставља. Ма превише сам хуман и све то, држали ме под стакленим звоном као малог.

Бурзум ће се обрадовати кад ово прочита :)

А чекај, радим на соларну енергију, у ком смислу ће се обрадовати? лол

Реме зато што сам децхко!

Сваки дан једеш оно што у продавници називају месом, дакле соју, не брини се ти за те живуљке, и не пати за њима много, све док нису из твог замрзивача руком твоган ђеда убивене :)

Воли Бурзум да натакне на ражањ, па ел Крајишник или није? Мсм, оно као, није, али сме човек да се ложи мало? :)

Krompir na ražnju lolo

У продавници, јеботе. Сти мало слоу, Реме?

Ajd u kurac, šta će mi rakija iz doba jure?!

Мислиш гуштерача? лололо познатија као панкреас