Prijava

Лолол даћете ми један панкреас хахахха КОБЕДИЈО!

Lololo ogadi mi rakiju do sutra.

protiv... Gosn Dankane ta bundara eliti ne služi da ugrije svoju guzicu koliko im služi da se fale da košta, nzm što narod ima u glavu kad se slaže sa tim da treba klat sve krznene živuljke da bi bio namrtvo fensi...

Gosn Dankane ta bundara eliti ne služi da ugrije svoju guzicu koliko im služi da se fale da košta, nzm što narod ima u glavu kad se slaže sa tim da treba klat sve krznene živuljke da bi bio namrtvo fensi...

Реци то Ескимима :)

Ал' добро Данкане, Ескимима је то потребно да би преживели, а што је мојој професорки потребна будна од неких ситних живуљки да би преживела у овим крајевима? Може и сам капутом обични, може и са перјаном јакном, може и, у крајњем случају, са кожном јакном. Ал' тукија, хоће она бунду.
ЕДИТ: немере Еским да носи розо - зелену Најк јакну са љубичастим роботским костурима.

nzm što narod ima u glavu kad se slaže sa tim da treba klat sve krznene živuljke da bi bio namrtvo fensi...

I sexy.

njih razumijem potpuno xP gledala sam neđe jednom kako u SAD ubijaju životinje zbog bundara, život mi se ogadio, nisam 15dana meso njušnula i zaklela se da nikad nećem a onda došla slava pa ono... Red je majku mu xD

Кропмиру, ја сам то већ објаснио раније. Крзно главу чува, а перјана јакна изгори ако те неко погоди пикавцем, а и ти са њом. А и није топла као крзно. Крзно се купи једном и неподериво је, фактички гледајући употребну вредност и цену крзна и другиг јакни за зиму, далеко је исплативије купити крзно. А уосталом, сви кукају како воле само да буде природно, па ето. Ђећеш природније од крзна. Мој аскурђел Кременко се не би сложио с тобом.

bih da vidim kakvog međeda da šeta sa tvojim krznom gosn Dankane xP

Јесте, покопао си ме сад, у праву си. Али ипак ме мало копка та ствар да је људима у нашем поднебљу потребно крзно кад температура максимално иде до -15, евентуално -20. Али ипак, кад боље размислим, крзно се купује једном, а јакна сезонски, или сваке две - три године, у праву си, исплативије је.
А и ја већ на почетку рекао како шубара држи температуру, а свака капа коју сам имао, или дува кроз њу, или се знојим.

njih razumijem potpuno xP gledala sam neđe jednom kako u SAD ubijaju životinje zbog bundara, život mi se ogadio, nisam 15dana meso njušnula i zaklela se da nikad nećem a onda došla slava pa ono... Red je majku mu xD

Аман, људи, ако није угрожена врста, шта фали да се одстрели ради крзна? Па и тај ловац има децу коју мора љебом да рани и нешто уз лебац да им обезбеди. Не можемо сви да будемо академици и космонаути. Неко мора да убија да би преживео. Човека или животињу, сад зависи од околности.

AndrijanoC pre 3 minuta

bih da vidim kakvog međeda da šeta sa tvojim krznom gosn Dankane xP

То је већ злочин! Ја сам угрожена врста :)

pa recimo da pledaš one bijele lisice koje po 15puta ubijaju strujom tj muče ih , ili kako kinezi ubijaju rakun-pse za popularne ugg čizme - gule ih na živo i bacaju na smeće da umru u najgorim mukama... Mislim da je problem nehuman način na koji to rade više nego oće li ga nositi neko...

vjerujem da bi te grupa zecova branila xD

. Mislim da je problem nehuman način na koji to rade više nego oće li ga nositi neko...

Сад без зајебанције, ту се апсолутно слажемо. Али јебеш Кинезе, они су стока, а ја сам расиста. Макар кад су они у питању :). Лично бих волео да видим капут од Кинеза, али то сам већ у 1. посту и рекао. Стока...

to su debili, baš se pitam što hićo nije krenuo malo na te azijske zemlje i ameriku, tolikav idiotluk je opasan po ostatak koji ima po neku gangliju... XP

Ију! Какво елементарно незнање историје :). Како није кренуо? Па Јапанци побили све живо и неживо у Кини током рата, ал се ови прцали ко зечеви после, и опет се изродили. Ал није то сад тема...

krenuo u smislu da posredi sve kosooko što hoda planetom i uspije u tome muahaha xP

Дакле кренуо, али није завршио :)

Što da ne, mada mi isplativije da skinem skalp sa dupeta i napravim šubaru.