Prijava

AJMEEEE!!! Na ono rečeno, ti se prosereš ko tinejdžerka roditeljima pred ekskurziju!!!!

Čekaj da otvorim temu:
Зашто се Србија (и Срби и ``Срби``) одвратно односи према према младим научницима и истраживачима?

Tu je odgovor lak. Institucija Srbije je pod upravom degenerika, karijerista i oportunista.

Kako me Valsinarb90 podseća na JTU . Setih se nekih davnih tema i davnih likova sa ovog sajta, još dok je prva verzija bila...

što se mene tiče, sa jednog pacifističkog stanovišta, dakle iz principa, ne cenim doprinos ni jednog vojnika ni za jednu državu, pa ni srpskih vojnika za državu srpsku. za mene svi vojnici traće svoje živote ni za šta, apsolutno uzaman

a nezavisno od principa, srbi su u svim ratovima kroz istoriju bili jebana strana, meso za tupljenje sečiva (uglavnom), tako da postoji nešto turobno, neko odurno ispoljavanje lošeg ukusa u slavljenu tako negativne istorije, istorije večne žrtve, istorije koja svoj identitet bazira na žrtvi. nikome osim jevrejima to nije pošlo za rukom, pa neće ni srbima, jer su nažalost u odnosu na jevreje mizeran narod. mada su srbi narod koji je uglavnom kroz istoriju ratovao ili pak mučao pod batinom, ja ipak mislim da bi srbi svoju istoriju trebalo da traže u nečem drugom, u licitarskom srcu recimo ili nečemu sličnom. mala neukusna šala naravno, ima srbija mnogo većih ljudi od vojnika (topovske đuladi ko što lepo reče ciklon)

Можда, али кроз те војнике се виде неке српске особине. А и кроз историју тих ратова и борби треба научити како се у будућности понашати... Међутим, ми никад ништа нисмо научили...

i da, Penzioner, neverovatno je iritantno i ignorantno što misliš da ćeš pišući "srBski", iskazati neki svoj otadžbinluk koji baštini izvornost u jednoj konvencionalnoj oznaci koju jasno uređuju gramatička pravila, ti time ne neguješ već naprotiv negiraš svoj jezik

ja ipak mislim da bi srbi svoju istoriju trebalo da traže u nečem drugom

Хех, ко да је то питање избора. Нарочито нашег.

Можда, али кроз те војнике се виде неке српске особине.

OMGGGGGGGGG! Instant migrena.

OMGGGGGGGGG! Instant migrena.

OMG!! Instant diarrhea!!

Cek i ja da kazem nesto na temu, iako me mrzi.
Da ne gledam previse istorijski unazad, samo bih prokomentarisao trenutno stanje - ova "drzava" ne vodi racuna niti o jednoj civilizacijskoj tekovini, niti o jednom gradjanskom i ljudskom pravu svojih gradjana, pa tako nema razloga da bivsi vojnici i staresine budu izuzetak. Tako da u krajnjoj liniji realno moze da se otvori i tema

Зашто се Србија (и Срби и ``Срби``) одвратно односи према према младим научницима и истраживачима?

, ili bilo koja slicna, bice na mestu pitanje.
Ko ima lobi i "ledja" u institucijama, taj progura svoje, bez obzira na to cime se bavio. Evo danasnji primer - http://www.blic.rs/Kultura/Vesti/299877/Lepa-Lukic-Usnija-Ratko-Bozovic-Timoti-Dzon-Bajford
Prevodilac, filmski i pozorisni teoreticar i modni dizajner su zasluzni gradjani?

A jeste li nekad, barem na trenutak, pokušali da otkočite mozak iz te lažne dihotomije mi-oni? Mi dobri-oni zli? Mi patiti-oni terorisati? A? A? DA LI?

Just askin'...

A jeste li nekad, barem na trenutak, pokušali da otkočite mozak iz te lažne dihotomije mi-oni? Mi dobri-oni zli? Mi patiti-oni terorisati? A? A? DA LI?

А шта си ти откочио?

A jeste li nekad, barem na trenutak, pokušali da otkočite mozak iz te lažne dihotomije mi-oni? Mi dobri-oni zli? Mi patiti-oni terorisati? A? A? DA LI?

mada maši temu, to jeste dobro pitanje, ali nažalost je premalo ljudi sposobno za tako nešto... i naravno to nije samo srpska boljka

Valsinarb90 pre 3 minuta

A jeste li nekad, barem na trenutak, pokušali da otkočite mozak iz te lažne dihotomije mi-oni? Mi dobri-oni zli? Mi patiti-oni terorisati? A? A? DA LI?

Хаха, Иронијо, набијем те накурац...

БРАНИСЛАВ СВЕ ЗНА! Он ће нас ослободити великосрпске хегемоније!

Колико је мене срамота овог Власи-Валсинарба. Сад замишљам колико би ме било срамота да сам нпр. он. Још кад неко почне да ми кења на англосербском аутоматски ми на памет падне Јована Јанковић како се дави покушавајући да прочита просту проширену реченицу док се истовремено напреже да из мртвих дигне давно изумрле мождане ћелије... Или Вук Драшковић, недотибог. Ццццц, могао је неко награисати...

što se mene tiče, sa jednog pacifističkog stanovišta, dakle iz principa, ne cenim doprinos ni jednog vojnika ni za jednu državu, pa ni srpskih vojnika za državu srpsku. za mene svi vojnici traće svoje živote ni za šta, apsolutno uzaman

Minimalistička izjava, koja bi imala pokrića samo da je svaki čovek na planeti takav. Pošto nije, princip ti nije na mestu. Da ne zameriš, glup je.
Negira osnovni postulat samopreživljavanja, odbranu od predatora.

Ostalo rečeno je na mestu.

Хех, ко да је то питање избора. Нарочито нашег.

nema probirljivije "nauke" od istorije

васлинарб90 је растко поцеста то је већ и врабцима јасно

србија занемарује много што шта. највећа срамота у србији је бити србин.