Prijava

Lud-Ludji-Genijalan
Evo vam linkovi jednih popularnijih PTC(pay-to-click) sajtova .Sustina je ta vam oni stalno nude odredjeni broj reklama na koji vi klikcete.Na reklami morate provesti odredjen deo vremena npr 3 ili 5 sec .,,Male" reklame vam za na primer 3 sekunde isplate 0.001 dolara, dok velike za 30 sec isplate 0,01 dolara.Ovo mozda zvuci malo ali ako se uclanite na vise sajtova isplati se.Bitan deo su referati.Ljudi koje vi privucete svojim linkom su vasi referati.
Dok oni klikcu vi dobijate 10% onoga sto su oni zaradili(ne uzimate im novac ).Evo vam neki linkovi pa pogledajte.

http://www.neobux.com/?r=Mrndoje
http://www.sambux.com/?r=Mrndoje

Covek pre tri godine postavio isto ovo, pa ga niste OVOLIKO napljuvali. A ja se samo nadovezao, trazeci temu, da ne bih otvarao novu. Mislim, stvarno...

људи ајмо неко такмичење, није дуго било... де је проф де је партизанка

M70 aj teraj se u picku materinu ok?

Ja moram sa ovim psetom kafu popit.
ps, sledeci put kad dolazim javljam se, ok?

Pseto, bezobrazan si. Keve mi.

A sta znam brt naljutice se prov niko sa njim nece da pije kafu xddd pijes li kafu bez rakije kazi mi?

Pseto, bezobrazan si. Keve mi.

Jesam brate ali ako poznajes dosta kliktaca izvinucu se i obecati da cu biti dobar ne treba mi kartel kliktaca za vratom plasim se iskliktacete mi kurac pozz

Zelim da verujem da si covek bolestan, invalid ili na neki drugi nacin limitirane sposobnosti

uravo dzoviljavas cyberbyllng M70 i meni se to juce desilo,ni malo rpijatno,ljudi ne razmisljaju o osecanjima osoba sa druge strane ekrana

Да не причам колико те јаваскрипт јебу кућевне компјутере, а они коштају подоста

ps
zivim u seljackom gradu punom kafica de ni ratluk ne udele
tako da ono, ne
jedino kod brata ponekad

bombas
Zelim da verujem da si covek bolestan, invalid ili na neki drugi nacin limitirane sposobnosti

I tebe se secam kao normalnog...

Sale ako ne pijes rakiju nemoj ni zvati jbg osecam se ko alkoholicar kad idem na pice sa vama sto ne pijete haha

Ma ne brini zbratom psetom cu da pijem nije to problem

ps
Pseto, bezobrazan si. Keve mi.
Jesam brate ali ako poznajes dosta kliktaca izvinucu se i obecati da cu biti dobar ne treba mi kartel kliktaca za vratom plasim se iskliktacete mi kurac pozz

Sad mi je jasno zasto ni jednu tvoju odabranu definiciju nisam ocenio, Ni plus, ni minus!!! Intuicija, brader...

Nemoj mi samo minuseve davati pls xd :)))) :pPppPppPp

ps
Nemoj mi samo minuseve davati pls xd :)))) :pPppPppPp

Nisam taki covek. Nas narod bi rekao: ''Ne diraj govno da ne smrdi.''

Nemoj evo kumim te bogom molim te nemoj bolje me ubi

bombas
Кликћем јебем мајке

Sad te bas ovakvog zamisljam. Klikci, udri samo!!!