Prijava

To mi nije ni bio cilj, matora.

Ја се нешто не разумем у педере, грешна ми душа, али откуд ти идеја да постоји јасна подела на топџије и фурунџије? Да не раде то они можда на смену? Ако је тако, онда су педери егал - што би рекли Французи.

Да се још надовежем на дилему: како се поделе ко ће шта да ради? Мислим на то ко прима а ко даје.

Вишеструко сам се фејспалмовао захваљујући овој теми. Черногод кобјаснијо, може лок и да се банује Таули што зеза ово невино девојче.

Šta ako se desi silovanje kao u zatvoru, npr, kako ćeš onda odrediti, lolo :)

Колико се ја сећам, Пуфница је ономад писала на Разноразним питањима како преко 40% гејева уопште не упражњава анални секс. А контам верујем јој, она је у тим геј водама лололо

Пуфница је би.

преко 40% гејева уопште не упражњава анални секс

Па ушта гурају, у чвабало? лоло

Па сачекај да је одбанују па је питај лоло, откуд знам ја, можда и не гурају ниђе него се мачују, ко зна ололо

Ангард!

Сад се као праве да не знају......... да, да

BeboP
Сад се као праве да не знају......... да, да

+1

Па сачекај да је одбанују па је питај лоло, откуд
знам ја, можда и не гурају ниђе него се мачују, ко
зна ололо
Ангард!

Можда се јебу у ноздрву, а притом и чачкају нос.

Бићу смео да претпоставим да је АлександарКГ латентни геј, због великог интересовања око гејевских питања. Сад још само да дође Валсинарб и потврди моју теорију ОПААА

Ja mislim da je poenta u privlačnosti. Jedno je ako ti devojka gura ortopedska pomagala pa ti bude fino, a drugo je kad se ložiš da ti baš to radi muškarac. Isto kao i kod nas, različito osećanje (zadovoljstvo ili gadjenje) se ostvaruje pri pomisli da identičnu stvar radi muškarac ili žena.

Цакана и шта си ти тиме рекла? Какве то има везе са темом?

Pa to je moje mišljenje o tome da li si ili nisi gej u sličnim situacijama sa različitim polovima. Jes da nije to pitanje, al jebeš ga. Da ne brišem sad.

Твоје мишљење да ли си геј ако се јебеш са мушкарцем или различитим полом?

Gambi ne seri. Razumeš odlično šta sam napisala.

Ne različiti od tvog nego jedan od drugog.