Prijava

gamby
Ова тема је прерасла у шаљиву.

тачно, боље да се пребацимо колективно на курсаџије, јеб'о ову тему.

паде ми на памет нешто, везано за тему...
Кад се склапа геј брак (рецимо у Холандији, тамо је легално ваљда), ко ту доноси мираз, односно ко се више сматра за жену? Фурунџија или оџачар? Шта ако су обојица подједнако и фурунџија и оџачар, ко ће онда да донесе мираз у кућу? Не могу обојица, свакако, тиме би кршили обичаје и традицију српског народа, разуме се.

Sve je stvar dogovora lolo

дош'о сам са два нова питања:
1. ако девојка гура момку ону пластичну курчину у буљу, да ли је он геј? узети у обзир и то да он има однос са супротним полом. дискутабилно, јако.
2. ако геј (овај који је на основу гласова више геј, дакле фурунџија, буљаш) шуче пивчугу, зидарца (дакле беге), ту одлику мушкости, да ли је он мање геј онда?

1. Све зависи у ком положају. Ако га јебе у доги стајлу јесте геј. А ако јој гледа у сисе док га она јебе, није геј. Јебем ли га. Тако ваљда.
2. Гејеви су људи који седе испред огледала по три сата, који између тога да се заперу и цели се окупају и притом и очисте стан, бирају ово друго, а не људи који га примају, или који дају. Јебем ли га. Комбинација геја (као сексуалног опредељења) и геја (као начина живота) се зове педерчина. Онај који општи са истим полом је дукатлија. А овај први је геј.

Ваљда нисам био превише конфузан.

Кад се склапа геј брак (рецимо у Холандији, тамо је легално ваљда), ко ту доноси мираз, односно ко се више сматра за жену? Фурунџија или оџачар? Шта ако су обојица подједнако и фурунџија и оџачар, ко ће онда да донесе мираз у кућу? Не могу обојица, свакако, тиме би кршили обичаје и традицију српског народа, разуме се.

И једних и других се одрекну родитељи, тако да нема мираза.

Није некропостовање но оживљавање иоле духовите теме (по скромном субјективном мишљењу)!

Опет питање на ову тему:
Да ли је већи педер онај за кога би на кеца рекли да је буљаш, са торбицом и то, сав феминизиран, али који је притом фурунџија, дакле трпач буље, или онај који је набилдован до јаја, ћелав, на први поглед зајебан тип, а пешак је, односно троши се у рч?

A šta mislite, jel ližu oni pičku jedan drugome?

kizo
A šta mislite, jel ližu oni pičku jedan drugome?

лижу, ал' обавезно ставе кондом на језик, како сам чуо.

A ako jebeš pedera sa kondomom, jel onda nisi peder?

Честитам празник свим фурунџијама и оџачарима! Да нам још дуго фурунџијате и оџачарите улицама, и то сваки дан, а не само један (добро, два, и парада се организује) дан у години!
СРЕЋАН ВАМ ДАН ПЕШКИРИЋА!

Срећан дан.

OJ PEDERI NEKA; NEKA,
DUBOKI VAS RČMA ČEKA!/ DEBELA VAS KARA ČEKA!

Eto, pa ko topžija ko furundžija.

потпуно фер и коректно! није довољно да поштујемо само њихову популацију, него и фурунџије и оџачаре посебно, к'о што се поштују мушкарци и жене! да се зна к'о џара оџак а ко држи мердевине!

Ja samo da napišem nešto bezveze pa da se mogu poslije vratiti na temu i pročitati sve.

Hvala.

питао сам на чету, ал' не умеју да ми одговоре:

је л' много геј ако свом дечку на данашњи дан хоћу да купим бомбоњеру у облику срца, књигу поезије "моје срце твом припада" и направим колач у облику срца?

jel si gej ako se samo ljubiš sa likom, a ne spavaš sa njim?

ниси! језик је језик, бог је дао и човеку и жени исти језик, тако да нема то везе никакве.