Prijava

А у чему је разлика? Ако је различит од мог, онда су различити и један од другог. И тако је који год актери да су у питању.

Валда оће да каже да се пита да ли си геј ако волиш да те риба јебе са стреп он-ом. Ако није то, онда је ван мојих моћи разумевања.

Можда Варнер, не капирам, много је ово компликовано за мене.

Ma bitno je samo da se ima šta bambusat'.

Мени је педерскије кад мушкарац воли мушкарца, него кад се с њим фирца. Рч ко рч, исти је и женски и мушки. Да ли су онда жене које се трпају у рч такође педери?

Какав ли не-Тарзански менталитет има овај што прима, да ми је знати. Увек сам се питао, је л' ови стереотипни педери каквим их ми замишљамо(феминизирани, одвратан глас) примају или јебу? Или тобџије не могу ни да се разликују, овако?

КАКВА ПЕДЕРСКА ТЕМА!
Супер!
Ја мислим да је већи педер онај што га прима, јер добије курчину у чмарину, а овај може да га јебе онако рутински као што би карао дрво или надувану лутку или радијатор, без осећања. По мени оџачар је мачо у свету педера и он може нпр да га после зајебава овог фурунџију јер је он недвојбено педерчина. Са друге стране и овај топџија је гејић јер шури мушкарца у плинару, али мало, готово латентно. Александаркг ја ти препоручујем за почетак да будеш оџачар па се после дефиниши и опредељуј у зависности од афинитета.
едит
купи дрес Арсенала за почетак

Zavisi ko je inicijator koitusa i od psihičkog stanja pojedinca.Ako furundzija uživa u primanju više nego u davanju on je veći peder od topdzije jer je topdzija na neki način dominantniji.Topdzija svojim falusom nameće vlast.Ali ako je furundzija primoran na čin topdzija je definitivno veći marikon.

Дефинитивно је муљава педерчина онај који жели да му се цопа рч.
Онај што 'ебе је за мрвицу мањи.

купи дрес Арсенала за почетак

A kad se potpuno ostvari u pederastiji i bude na vrhuncu, onda se sigurno nosi dres Mancestera?

Већа је педерчина онај који га прима по моме.

Lololo kako veća pederčina koja prima kad i frajeri imaju nervne završetke i u dupetu pa kad guraju prste u dupe isto se primaju a nisu pederi? Dupe i čmar su erogene zone! Veća pederčina zakiva!

Увек сам се питао, је л' ови стереотипни педери каквим их ми замишљамо(феминизирани, одвратан глас) примају или јебу?

то! право питање! ја мислим да они јебу више, предрасуде су да су махом фурунџије!
лололо, дрес арсенала, и то ван персијев, нема већег од њега. а кад се и он надмаши, онда бускетсов и аупичкуматерину.

ово да сам латентни буљаш и то не признајем. шта "латентни" кој' курац?! и друго, да сам отворио тему "пројекат CERN, атомске честице, курци палци", нико не би помислио да сам латентни научник, ллололололо

каквим их ми замишљамо

Pedere, ta mitska bića.

"пројекат CERN, атомске честице, курци палци", нико
не би помислио да сам латентни научник,

Ја би помислио да си научник онако јавно, манифестно. лол
опааа

Nemam pojma ko je veći peder, al sam čuo da se jebu ko konji.

Nevezano za temu, ima grafit:

Pederi jebem vam sestru!!!
I MI TEBI BRATA!

Džonovan
Nemam pojma ko je veći peder, al sam čuo da se jebu ko konji.

под овим си мислио да су и коњи педери? :(
или само на онај део кад се заскачу отпозади?

Veci je peder onaj koji tura, manji onaj koji ga prima.
Veca je lezbejka ona kojoj je lizana, nego ona koja lize.

Pedere, ta mitska bića.

Отприлике, ранг листа иде: Јети- дријада- букача-голум-педер.

Ова тема је прерасла у шаљиву.