Prijava

brate nadji nekog druga da igra stobom ne mora da je prelud samo da oce da slusa i gg

i jos jedan savjet

NISTA SUPPORT NISTA TANK SAMO PUGNA SAMO PUGNA

PUGNA IS WAY PUGNA IS LIFE

sig

pazi brate sve je u draftu
samo gledaj da u svakom gejmu imas suporta sa dobrim disejblovima kao sto su npr shaman, lion, bane itd. i da imas bar 2 stana, nista vise nista manje
slusaj mene spamuj aksa, shamana i liona, tu i tamo trola, mmr ima da ti poraste najmanje 600 za mesec dana sig

a sto ti je ovo kakvi su ovo last hitovi pa to ne prilici tebi nemoj da razocaravas idi u sumu farmaj ne izlazi bez bf mante i skadija

Teže je masu na D1 da se lasthituje ogma a i realno jedini gejm đe je igra kakvog takvog kerija su ga pregazili 3/5/10 skor

o kome pricas to cupi

ПОСЕ МИЛИЈОН ГОДИНА И ЈА ДА САБИЈЕМ!!!11
http://www.dotabuff.com/matches/1369572511
Не памтим кацам у скорије време вако лепо завршио партију са преко 10/0....

како је брате твој живот неквалитетан. чак шта више прелош је, чим играш јебену доту и дичиш се успехом 18 0. ај брате изађи мало на улицу, ово оно, вазух, чисто да ти се кости не почну кривити, јебига калциферол је у питању, мораш да будеш у контакту са суцнем како би дошло до реакције.

И шта сад? Ја као треба да се примим на овај лош трол? Да кренем да ти псујем све, а ти свој мали курац да шиљиш и показујеш другарима из одељења како си истроловао лика на вуки хД јелда? Хе хе хе

Kako si se samo duhovito izrazio brate hahahahahahahah odakle ti nadolaze ove presmesne informacije? Daj jos, dan mi je bio los. Ali barem taj nekvalitet nije proizisao iz igranja jebene igrice i truljenja

Ето примио сам се, замисли да ти сад псујем оца и матер, и комплет фамилију... Ето... Иди зови другаре, сад можете да се смејете...хДДДДДД :ПППППППП
И да, да не заборавим, браним интересе игрице и такав начин живота и причам ти како је то мој избор и како се тебе то не тиче и да си неспособан јер то не разумеш, а ти се цепаш од смеха, ха ха ха ха, акако си само домишљат, изложио си лика преко нета, ах ха ха хахах, види га како се примио, ахахахаха..
Браво, три Бамбија за тебе...:*

Vau, tri bambija za mene, mogu da podelim sa cak dva drugara. Treci je za mene, jer vidis ja vodim racuna o sebi i gledam da mi ne bude ocajno i nekvalitetno, sto ti uveliko radis igranjem jebene igrice.. Velika je razlika izmedju nas ne znam koji sam kurac ulazio u razgovor sa tobom jer ti sam nik govori da si gorak. Idi svoju gorcinu i nezadovoljstvo ispoljavaj na drugim mestima i ne na meni.

o kome pricas to cupi

Mislim da je na tebe ogma mislio kad je reka "što su ti ovako slabi last hitovi"... mislim imaš samo jednu 200+ al dobro pugna jebi ga ako igraš offlejn nije baš lagano a i ako ti neko ne stakuje jungle ne moš da farmaš brzo ka ovi standardni core heroji

Mada moguće da je i na ovog bešećera mislio jer on inače

MANTA_STYLE Nema pojma da last hituje. Lol pogledaj mu ovo bre jedva kripa pogledao 80 kripova hahahahah pa to imaju djeca koja prvi put sjednu da igraju dotu hahahaha. Ja redovno sa meduzom imam 600+ TAMAN_LYSTE

Inače svidž za aghanim na axea. Ne znam kako je sad jer nijesam igra par mjeseci al znam da su mi stalno srali što to radim.
Ja ga rašujem odma poslije daggera često mada realno više se isplati da ga odložiš malo jer aghanim na axe tek sa ulti na 3. levelu počinje baš opako da se osjeća jer 600+ pure damage baš opasno kazni likove koji idu na full damage buildove.

Volim i šivu više od harta što se toga tiče mada axe oslabi dosta neđe oko 35-40 min i teško može baš solo da dobije gejm ako je ostatak tima hendikerpirano u glavu pa može i taj hart tad biti bolji izbor, mada šiva opet više pomaže ostatku tima... stvar izbora što se toga tiče mada šiva je priroritet za mene. hart mi dođe kao šesti item.
Peti mi je uglavnom abysal koji jebe na axeu jer može dosta brzo da ga isfarma i praktično uz bersrker call imaš 5-6 seqndi da šibaš jednog lika kao konja najgoreg.

Промашијо си тему ПАНЋЕРА хДДДДДД
http://vukajlija.com/forum/teme/66404-ja-bar-imam-zivot

brate sto se tice mene ja da stojim na lejn moga bi ganola da farmam koliko oces tek sa pugnom ali brate vidis li mi killove to se ide gore dolje gore dolje sad stalno idem na mid sa njom i znasi sto radim uzmem wardove postavim odma se rush bocica i gg wp gg wp samo uzimam rune i kidam po lejnova rusim kule napravim aganim i tu je vec gg
NE FARMAJU SE KRIPOVI NO HEROJI

sig

nisam igrao dotu 1 tako da ne znam stv kako to funkcionise tamo na naseg senseija zangecua sam mislio msm nista lose stv nikakva primedba nista lose stv samo ono osmotrio sam i spazio to i samo reko nista ljutnja stv
kakav ba scepter odma ides trankil i odma posle ali odma soul ring i samo ides od lejna do lejna i namestas kilove znaci ne farma se dager tako sto se zaglavis u sumu i okreces se na kripove sto kaze nas sensei farmaju se heroji dobijaju se asistencije posle ide odma blink znas kako brzo pa mozda taj neki vangard se sastavi ako imaju tako neke heroje pa posle ako i dalje imaju take neke heroje sastavis bm i blonk bm cao desi poso nisi nigde poso
pa posle uzmes shivu sastavis pa kad neko podje da bezi ti shiva i pa brt gde si poso nisi poso nigde sedi tu
za lejt ako bas udje uzmes tarasku sastavis i isti fazon kad krenu da biju kao desi poso kog da bijes mene hahahahahaha lolcina brt pam cao lezi tu ne mrdaj
ako si mudas ne prodajes soul ring preskocis shivu zavrsis bladston i samo skupljas chargove samo radis to i zakucavas i kad prvi uletis iniciras i umres sve oko tebe olecis i posto si skupio 45 charga na bladston odma ozivis travel kupis dodjes u timfajt opet sve isto samo sto sam napravis rampagu ne umres naravno jer si jebeni broken hero koji se pikuje u svakom gejmu jebem li mu mater
trola nisam vido 32 gejma ljudi moji da li je ovo moguce ali sto sam pojeo sve zivo sa magnusom covece stv sve sam pojeo
doso mi tu neki storm spirit na midu pa me jebe pa me jebe ja napisao gg storm wp u fucking tryhard ja cucao tu uzo bottle cizmu i rp i odma mu doso on jos lvl 5 budala nubina ja skewer u tover pa poco da se pomera da bezi ja reko deces brt desi poso nisi nigde poso naravno i rp da mu kaze lezi tu ne pomeraj se neces nigde ti i sokvejv za bonus skil poene posle samo rune samo rp dole na oflejnu doso moj disraptor ja mu kazem veruj mi brt stv baci sad odma static storm kod kule tu ce da dodju sig ja blink 4 man rp posto sam storma opet ubio solo i skewer i kulu disraptor malo sacekao bacio kinetic field da se ne mrdaju da im kaze deste posli niste posli nigde tako je naravno i tu napravi nasa magina ultra kil ja mu naravno dao empower
posle toga sve lagano cekam storma zivot sam mu zgadio zato sto me pojeo na midu dok nisam uzo rp posle brt samo njega znaci on umire odma znaci ako ne umre ja sam reko abandon i cao idem ja vama report i low prio jer meni ne smeju pa puknu low prio jer sam suvise dobar
storm jadan sastavio taj sajlens u 30 min hahahaha lolcina ja uzeo lotar jer je bkb za picke i opet ta fora kazem disraptoru baci ga tu tu ce da dodje on baci on tu dodje i dodju svi njegovi ja rp i oni sede tu ne rade nista jadni

Ogma brate ja ne znam moze li jace od te tvoje price ali sig

ja sam se sad nesto iscrnjacio imam neki vining streak 40 pobjeda imam

Oblivion | Pugna K D A
19 (100%) 0 (0%) 228 / 40 / 189

ovo mi je sa pugnom 19 pobjeda sve zaredom

sig

http://oi61.tinypic.com/ftzq84.jpg

BONE FLETCHER PA JEBEMU OCA JEBEMU MAJKU

ovo gore mi je partija sig najbolja u sig nezz par dana brate kako sam izdominira ovo je nerealno ali nerealno idemo lagano

prvi item a ujedno i core jeste soul ring znaci soul ring na klinksa je majka qnem ti se protiv mene na lejn riki i sven po donjoj ja u prvih par minuta bio sa ogreom ali liva nam mid weaver jebeni pa on otisa na mid moga sam i ja ali aj kad je krenuo rus ne valja se raspravljat tu ja brate lagano uzimam malo kripova dobija se taj sesti e tu vec idem u sumicu uzimam najveceg neutralca jer jbg krocim kroz pakao i niceg se ne bojim brate BRATE kljucni trenutak sastavljam Orchid tu je vec moga gg wp da bude ali ne banjo je najjaci i dalje uzimam dakle orchid ubijam svena bjezim od rikija drugi put idemo opet u sumu uzimam kripa ubijam svena bjezim od rikija sastavljam kritikal i tu je vec moga gg ali jbg banjo je najjaci igrac u cg tu vec oni pobjegli sa lejna ja uzimam dvije kule tu vec pada prvi divine brate koja pesmica je onda bila koji dogadjaj levo desno gore dole banjo ide i ubija svakoga ali svakoga niko nije smio iz baze da izadje niko jer banjo je prelud ovo kad sam sastavio drugi divine to ono item za pjacu :D

EDIT: QQ JA TEK SAD VIDJOH PA POGLEDAJTE STO SAM NAPRAVIO ZA JEBENIH 25 MINUTA PA JA SAM BOG

sig