Prijava

Vala baš bijela, ne treba ti svetlo kad pišeš nešto uveče nego monitor osvetljava tastaturu.

Slazem se sa svim predlozima osim onog sa slovima. Bilo bi ok da se vrati i ono staro da ti ne treba link za poster.

бела вукајлија је срање.

samo vi predlažite lolololo

Ne vidim problem u predlaganju, ja čak mislim da Kaizen ovo čita, samo neće da se javi :D

Čak mislim da su svi predlozi kul i da bi svi zajedno poboljšali sajt

Slazem se sa Bosketom.

Кајзен вероватно није ни отворио ову тему. Разумем га, што би се цимао, вероватно има пречих послова.

Kaizen dok se ne oglasi to znaci da je protiv

Da se uvede opcija za postere kao što imaju definicije a to je da vidimo kako izgleda poster i prije nego što ga objavimo. Da vidimo da li neke reči nemaju mesta na posteru pa prelaze granicu slike, pa da znamo da li treba da korigujemo, pošto editovanje ne radi.

Znači, kao kad se definicija pravi pa ispod ima kako izgleda definicija, da se to uvede i za postere. Veoma bi značilo. Hvala

Nećeš posterisati!

Ne spamuj jebem ti mančester!

Nema brata kajzena 2 dana :)

Pazite kad ovaj moj predlog osvane.

Део ''Популарни постери'' од зимус кад је била ''нова'' вукајлија није лош. То би било кул кад би се поново увело. :)

Predlazem da otvorimo neki lokal, da mozemo pit' po nabavnoj cijeni...

Не знам да л' је неко предлагао ово, па не замер'те ако испадне да спемујем.
Како би било да се повећа број најновијих реакција на једној страни са 3 на 5? Значи да не буде као сад кад се гледају најновије, него као кад уђеш код неког на профил, отвориш реакције и стоји 5 комада на истој страни.

Znaš kako, zapucava stranica dosta ako imaš lošiji net i komp, zbog toga je stavljeno na 3 komada po stranici.

E a da se češće menjaju odabrane reakcije ko defke u zadnje vreme npr, poeni kod reakcija ionako ničemu ne služe? Mislim da bi to bilo ok iz prostog razloga što od gomile đubreta većina i gleda samo odabrane reakcije. Ne znam da li je neko predlagao pre mene ali mislim da bi bilo kul.
Samo da se češće vrši odabir i bilo bi bolje a ovako pojedine bleje i po pet dana u poslednjih 10 odabranih.