Prijava

I treba dnevno da izlaze po 2 odabrane. Znas ti kakva je ocenjenost? Ta odabrana skupi 300 do 400 bodova kad je zatrpate sa jos 4-5 u toku dva dana.

I treba dnevno da izlaze po 2 odabrane. Znas ti kakva je ocenjenost? Ta odabrana skupi 300 do 400 bodova kad je zatrpate sa jos 4-5 u toku dva dana.

+1 Треба да се одаберу по три одабране дневно, али квалитет, а не...

Ма де бре, смориће одабране још више...
Замисли изађу три одабране од којих ти се две не свиђају, и онда мораш да их гледаш 24 сата. Бзвз.

Ај сад, најбоље да имамо мале модераторе, средње модераторе и велике модераторе. Овако је супер, само да се умодује још 5-6 људи и ето.

Предлажем да се најстроже, начи трајни бан, кажњавају плагијатори. Дакле, кад се утврди да је неко украо слику са ретардираних сајтова, типа Најнгег, одма трајни без пардона. И то да се истакне у оном упозорењу.

Moze li da se skrati vrijeme od 24h na 1h za izbacanje nove defke, posle one koja je izbrisana?
Obrisu mi defku za 3min. i moram da cekam cio dan za sledecu, a onda u medjuvremenu i zaboravim sto sam htio da definisem.

ove značke i bedževi su mogli bolje da se odrade....recimo da postoje činovi od desetara, vodnika, zastavnika pa do oficirskih činova...
recimo dve odabrane - vodnik prve klase.........10 odabranih - poručnik, 15 - major, 30 pukovnik, 40 - brigadni general!

Moze li da se skrati vrijeme od 24h na 1h za izbacanje nove defke, posle one koja je izbrisana?
Obrisu mi defku za 3min. i moram da cekam cio dan za sledecu, a onda u medjuvremenu i zaboravim sto sam htio da definisem.

Па да имамо 24 пута више посла? :)

Eeeee crnogorac! :D

Zabranjeno je stavljati u komentar jednu ili dve reči (Primer: "Odlicno", "Hvala, "Super je", "Extra je")

Nešto slično bi valjalo a? Ja mislim da bi to bilo ekstra super odlično.

Баш сам јуче пис'о да треба направити да аутор не може сам своје постове да брише по форуму и да их може едитовати само пола сата - сат након што је напис'о. Мислим да треба и у овој теми да напишем, а мрзи ме да читам да л' је до сад неко нешто слично напис'о.

zamislite da sam ja jedan iskreni moderator. dakle: "nabijte si svoje predloge u bulju, puca nam kurac"

Bilo predlagano Sreto-Pašteto, a ja dolazim samo u gaćama i čarapama donoseći revolucionarni predlog: da ne može post da se edituje u smislu mijenjanja postovanog, nego da može samo da se doda, i da kad klikneš na "edituj post" da sajt sam napravi da se vidi šta je originalno a šta dodato, tipa:

Vrhstra! <originalni, prvi post/komentar

EDIT: Ovo u odabrane. <editovani komentar/post

SnobIvanKenjoBi, možda, ali ne svima, evo siguran sam da Brusa ovo interesuje.

Stidljiv je Brus pa neće da se javi.

Bruse, ajde kaži čiki kako ti se sviđa predlog. :)

ove značke i bedževi su mogli bolje da se odrade....recimo da postoje činovi od desetara, vodnika, zastavnika pa do oficirskih činova...
recimo dve odabrane - vodnik prve klase.........10 odabranih - poručnik, 15 - major, 30 pukovnik, 40 - brigadni general!

Oću budem oficir makar ovde, manite se ovih gej pehara!

Odigrajte keca na Juventus i kupite još 3 kutije servera da ovo ide malo brže.

I da nam vratite belu Vukajliju, nije da ne volim ovu roze, ali stvarno je bela bila bolja :D