Prijava

Кад већ боб помену бомбардовање.

Било је бомбардовање 99-те и био сам у трипу да они кад баце бомбе из авиона да их људи могу ухватити рукама. Бомбе сам иначе замишљао облика ђулета и мале као лопта за рукомет. Након што би ухватили ту бомбу, наши храбри војници би исту убацили у топ и гађали Америку истом. Зато сам смарао ћалета да иде да брани земљу и хвата бомбе. Још чувам цртеже како авион баца бомбу, а људи их доле дочекују, а топови испаљују ухваћене.
Жива истина!

mislio sam da su filmovi stvarni
bio sam odusevljen mnogima,a kad mi je keva rekla da je sve gluma,smorio sam se
mislio sam da se vecno zivi,da se jedino moze poginuti
kad mi je keva rekla da ne,smorio sam se
nikada me nisu lagali moji nizasta,nikakvi deda mrazovi,rode,nista,cak ni religija,nisam imao pojma da uopste postoje dok mi baba(koja je veliki vernik) nije rekla
i da mislio sam da se deca radjaju iz cmara
i da su zene dosta pametnije od muskaraca

ovo zadnje mi je najveca greska lolo

i da su zene dosta pametnije od muskaraca

За ово ти кева није рекла не?

to sam morao sam provaliti,lolo
mislio sam da su pametnije,jer devojcice su uvek imale bolje ocene u skoli od nas...jedan od razloga

Девојчице су одувек биле већи штребери

do puberteta...onda se posvete drugim stvarima uglavnom,lolo

Па онда и нису више девојчице :Р

Кад сам био мали чуо сам од маторих за тог неког чика Теслу. Рекли су да је он био најпаметнији човјек на свијету и да је избјегавао руковања, као и да је стално прао руке. Тако сам и ја почео стално да перем руке (по више десетина пута дневно) не бих једног дана постао паметан као он. Послије су ми објаснили да то нема никакве везе, али сам добио играчку као награду што ми је Тесла био узор. Имао сам 4 године.

e da, pa mislio sam i da je Alergija neka država tamo negde daleko

i to si mislio do fazon prekjuce

i to si mislio do fazon prekjuce

XOXOXOXOXOXOXXOXO

JA sam mislio da jazavac ne grize muda :((

Ja sam vjerovo da je jazavac Srbin. SAD ZNAM!

@Митке
Кад сам био мали чуо сам од маторих за тог неког чика Теслу. Рекли су да је он био најпаметнији човјек на свијету и да је избјегавао руковања, као и да је стално прао руке. Тако сам и ја почео стално да перем руке (по више десетина пута дневно) не бих једног дана постао паметан као он. Послије су ми објаснили да то нема никакве везе, али сам добио играчку као награду што ми је Тесла био узор. Имао сам 4 године.

:/

мислио сам дае Босна и Херцег Нови

Кад сам био мали знао сам свој правац псовали су мени јазавца а ја њима куну

Kad sam bio mali mislio sam da Doktori ne mogu umrijeti.....
hahaha

па и не могу