Prijava

Мислио сам да је Подгорица главни град.

Mislio sam da se pile rayvija iz žumanceta...

Mislio sam da jebanje podrazumeva kurac u pičku, a ne analogno što je po difoltu

Mislio sam da ako gledam tekmu na teveu ,ako razbijem teve da ću ja da igram snjima. Nikad nisam imo muda da razbijem teve.

Kad sam bio mali rekla mi je baka samo ti navali folira se svaka

Mislio sam da žene isto imaju muda a da im pička stoji naprijed onako kao nama kurac.

Мислио сам да кад се скине стакло са телевизора може да се оде тамо шта је на телевизији кроз екран.

Mislio sam da mi rodbina sa sela dolazi sa likom koji stalno ide u grad i da je njegov nadimak Top. Kontao da se preziva Topavlović.

-Kako ste došli?
-Stopom. ( U mojoj glavi: "S' Topom.")

ја увек мислио да су дошли топом

чиме сте дошли
-стопом
одакле вам
-остало деди из другог светског

E ne serite, sve nešto mislili televizor ovako, sunce ovako, mjesec onako. Dajte pričajte nešto što mislite da drugi nijesu mislili... ili bolje reći ono što drugi ne žele priznati da su mislili.

Ja sam npr. mislio da se beba pravi tako što se ispišaš ženskoj u pičku.

Ko ti kriv kaci bolesan.

Inače, još sam mislio da je Isus Hrist iz Crne Gore i to sa primorja.

http://www.youtube.com/watch?v=d1uK40J7GuI

A šta, ti si kao znao da postoji sperma dok ti neki stariji likovi nijesu rekli kaci bio 5. - 6. osnovne.

Inače, još sam mislio da je Isus Hrist iz Crne Gore i to sa primorja.

Мислио сам увек кад кажу људи као '95. година или тако нешто да је то баш 95. година а не 1995. па сам се чудио како се све десило за сто година. Онда је дошла 2000. и разбила ми све илузије.

Узео једну цигару и избацио дуван, набрао мало траве из дворишта и убацио унутра. А онда сам се запитао - Да ли је могуће да је овако настала дрога и како се пуши ова трава? Можда нисам довољно траве ставио, чек да питам некога... аахаахаааааааа

Да су Џек и Чен две особе.

Ja sam mislio da je garsonjera stan u kome ima onaj tapacirani civiluk sa ogledalom.

meni je garsonjera zvucalo kao bombonjera iz fransucke.