Prijava

Меśа , пошаљи то са мувом , имају питање за размишљање.

Ево питања:
Кад пишам, а у том тренутку кинем, деси се да у том тренутку се прекине млаз мокраће.
Оћу да ми забавник детаљно медицински научно ову појаву објасни.

Mogla bi i ova tema da se ispuni pitanjima, kritikama itd. pa da se posalje politikinom zabavniku

Ja sam pogrešio što sam ovu temu pokrenuo u nevreme, kad ni sam ne mogu da joj se posvetim zbog ispita. Za 15ak dana ću da vidim šta i kako. Hvala svima koji su dali konstruktivne predloge.

Oni sami seru, pišu previše o ljubavi i "divnim" i "lijepim" stvarima, tako da od mene ništa.

Taj neki Radoje Dakic. I o tako nekim projektima.

Кад пишам, а у том тренутку кинем, деси се да у том тренутку се прекине млаз мокраће.

Мени се једном то десило, зимус, само што се није прекинуо млаз, већ сам се умио, а напољу 'ладно. Мерак.

Cvijeće, ljubav i lifestyle srednjeg vijeka (Politikin zabavnik) ili serijske ubice, filmovi i muzika (CKM)?

Допада ми се идеја. Пишем чисто да касније могу лакше да нађем тему и да учествујем...

Redakciju Politikinog zabavnika čine 5 žena i 1 muškarac. To objašnjava dosta stvari.

Zabavniče, šta bi bilo kad bi se dvije crne rupe sudarile?

Počeću da kačim pitanja iz onih "Kako, zašto?" i "Ja <3 PTT", tamo ima vanserijskih bisera.

Dragi Zabavniče, je li normalno da mi se diže na brata iako nisam gej?

Doniram politikinom zabavniku tri kapi one spermulje kapulje, što curi iskurca nakon svršavanja.
Serem mu se usta političkozabavnička! MRŠ!

EDIT: Ma dobar je zabavnik ali to je za đecu. Mislim da je pametnije potrošiti te pare na CKM što neko gore reče ili neki uže specijalizovan časopis.

Dragi zabavniče ako pogani ustaša katolik boluje od polidaktilije (ima 6 ili više prstiju; u ovom slučaju na rukama), je l' se on krsti sa sviš šest (ili više) prstiju ili koristi samo pet "regularnih"?