Prijava

a meni Kolison jedini gotivan tamo haha
jesu Sunca do jaja

jer je bivsi kliper hahah
jebote kazins bog, gej je realno u topp 10 sfova u ligi, a meklmur je njah igrač

sunca imaju dvoje brace i pun kurac gotivnih igraca

AJMO BOSTONE <333

Ma govno najveće u ligi Kazins, Gej se vucara već nekoliko sezona, gadan, mada biće mu ovo OK sezona, Meklmor pička ostalo sve neki tupavi igrači, Kaspi jebeni
Kolison je brat onako jes' i zbog toga što mu Pol bio mentor, al' svejedno, gotivan igrač, radnik je baš, iako bi mu atletika bolje išla al' dobro haha

kazins je realno centar sa najvecim potencijalom volio il ne volio

rekao sam ja to za kolisona jednom, mada sto se mene tice decko nume da igra kosarku, konstantno dribla u sred reketa i stane, pregled igre 0, al se trudi u picku materinu, sto i odbranu poboljsava.

dalas ili cikago sa zdravim rouzom osvajaju i toeto

ma jes' dobar, al' ga prezirem, mada svakako bih Obrvu pre njega uzeo

jbg obrva je klasa za sebe, ne vjerujem kako decko kida ove godine. Kako bi kazins lego tipa bostonu, da se on i rondo najebu majki.

U GOTTA LOOOOOVEEEE THIS GAME

gledam sinoć Blejzerse i Kliperse, sve mi se čini da će Lilard biti mvp lige kroz koju godinu. On i Obrva igraju kao doktori, Kazins isto, mislim da će oni voditi glavnu reč u ligi kad se ova garda povuče...

Ti pricas o povlacenju garde i emvipijima, a Durant je 2 godine stariji od Kazinsa i Lilarda. Obrva je vec mladji dosta, on vjerovatno i oce, al dok je KD-a, svi ce biti iza njega.

imaš pravo, tu je i Rouz ako bude zdrav, ali dobro ne možeš očekivati sad da Durant bude 10 puta mvp

Millvookii, dosta je bre sa Memfisovom serijom haha

i brat Vejd, klasa

Imas i Hardena zajedno sa njima, onda ekipa ovogodisnja ima potencijala, itd itd

ja se plasim ovih crnaca

Koji kurac je Indijana ove sezone. Ko ih jebe kad su prodali Lensa. Lens ima da bude glavni.
Nedović ispušio kurac, jebi ga, štaš.
Mislim da će Klivlend ispasti u prvoj rundi plej ofa. Nisu Kajri i Lav kao Vejd i Boš, ne vjerujem da će to moći tako.
Majami goni lijepo.
Ima finih ekipica na istoku. Od prošle sezone, Vašington i Toronto.
Na zapadu Memfis slaže.
Eto, volio bih da Finiks prođe u plej of, pogotovo zbog malog Ajzee. I nije mi jasno što su ga dali ovi iz Sakramenta, imali su baš lijep trio.
Ne znam kako goni Ariza u Hjustonu, nisam gledao njih nikako.

gledam učinak ovih rukija, i čini mi se da su ih mediji prenaduvali, da to i nije tako talentovana generacija ko što je najavljivano

al mi je taj san antonio dosadna ekipa, bas nekako obicna suvise...dosadnija cak i od memfisa i milvokija i atlante zajedno

Milvoki je gotiva skroz
msm smorni su možda dresovi šaznam, ali što se igre tiče kul su

a večeras Klivlend- Sparsi, mada Orlando- Klipersi bi trebalo da bude do jaja tekma