Prijava

http://www.dodaj.rs/f/3/Oi/1gvXQoUn/4/10025998.jpg

ретко огавни дресови

што се тиче суареза... људи који раде у клубу нису ретарди. иако понекад мислим да се на скајпу договарају са бата ђором и косановићем за следећи стратешки потез када су у питању трансфери и генерална политика клуба, свесни су да је суарез,колико год био луд и ненормалан, тренутно ливерпулов далеко најбољи играч. ако има клаузулу у уговору на 40 милиона, у шта ја не верујем јер би било крајње кретенски, отићи ће кад неки арапин пљуне лову и ту нема поговора. али нешто не верујем да ће га продати због уједања банета и зато што је на лошем гласу (и пре је био познат по томе). једино ако хоће да им главна узданица у нападу буде борини(свих 25 дана у сезони које је здрав) или стариџ који је такође тренутно повређен, са евентуалном подршком џонџа шелвија у виду лажне деветке и стјуарта даунинга у виду лажног фудбалера. јер не верујем да ће бити у позицији да доведу неког нападача топ класе, сигурно не неког суарезовог калибра. а новинари ће кењати о томе и извлачити бомбастичне наслове из сваке његове изјаве јер то им је посао, не треба се превише обазирати на то.

и стјуарта даунинга у виду лажног фудбалера.

hahahah

inace, ta prodaja suareza se pominje zato sto navodno on zeli da ide, a ne jer mi zelimo da ga se otarasimo.

да, али опет не би требало срљати у такве одлуке и давати га будзашто кад му уговор истиче тек за пар година. колико год то обичном човеку дебилно звучало када су у питању цифре од 40 милиона :Д читао сам да се буни због свеопште медијске хајке која се у енглеској води против њега. не знам само шта очекује, да ће га у шпанији/немачкој величати кад направи неко срање? наравно да новинарска стока претерује, али није дебил да не разуме како ствари функционишу. или можда планира да постане светац одједном... није ми ни он јасан

ispasce picka ako ode zbog toga, realno. jeste da zasluzuje da igra u boljem klubu, ali jebiga, dobio je podrsku posle svakog kiksa, duguje nam barem godinu.

i ako ga prodamo, nadam se da cemo da uzmemo BAREM 50 miliona.

Зар није Ливерпул у задња 4 кола, кад је Суарез био суспендован, имао три победе и реми? Не бих баш рекао да толико значи....

Eto koliko je statistika govno. Naravno da znaci, mada da ponudi neki tim sad za njega 50 miliona funti recimo, prodao bih ga. Ulozis pametno te pare, i kupis dva izuzetna igraca.

и стјуарта даунинга у виду лажног фудбалера.

Ojebalo

Opet kupuju neke Ngogove...

Ovako će izgledati prvih 7, 100%:
1. Čelzi
2. Junajted
3. Siti
4. Arsenal
5. Totenhem
6. Liverpul
7. Everton

Koliko mi se kenja od tih Spanaca u Liverpulu... Sem Cabi Alonsa, nijednog nisu pogodili... Aspasi, kurci palci, nemojte da se zajebavamo. Umesto sto daju pare za te debile, bolje da su pljunuli za nekog fazon Jackson Martineza, ili nekog dobrog spica.. Ovake vec imamo, eno Borini se bas dobro pokazao...

EDIT: 8 miliona za ovog lika??? Ma daj, pa stvarno ne zasluzuju da igraju Evropu sledecih 10 godina...

Можда се неки од њих испостави као добро појачање, али нисам оптимиста. И мислим да то што су купили већ 2 нападача значи да Суарез дефинитивно одлази. :/

Stvarno ne verujem sta rade.. Ajde, Staridz je imao ok sezonu stvarno, ali Borini je kataklizma, ala Kasalica! Ova dvojica, daj Boze da jedan od njih zna da trci... Jebote, kupuje neke polovnjake, umesto da pljunu jos 5 milki i da kupe proverenog spica. I ovaj Rodzers mi se penje na kurac polako ali sigurno... Ne zelim da znam sta ce se desiti kad Stivi ode u penziju. Dzondzo, Spiring i Henderson....ccc...

Суарез дефинитивно одлази

Не мора да значи, овај лик није класичан шпиц него Алексис Санчез тип играча, а овај Аспас је ту да одради Карлинг куп, прва два кола ФА и Суарезову суспензију.

ЕДИТ: Дај боже само Ериксена да доведу и једног штопера и ја сам задовољан.

Реина - Глен, Агер, Пападопулос, Енрике - Леива, Стив - Стариџ, Ериксен, Кутињо - Суарез

Не мора да значи

Надам се да си у праву.

Higuain je vrlo blizu Arsenala, 25 godina bruka golova u Realu, ovde će da bude glavni jer Arsenal retko kad igra sa dva špica pa će imati priliku da se dokaže jer će svi da ga hrane loptama..

Plus brat Fealini kad bi došao da imamo dostojnog zadnjeg veznog kakvog nismo imali od Viere i Žilberta Silve..

Čak se može reći da im štoper i ne treba.. Košćelni je zablistao ove sezone (čim ga traže Barsa i Bajern) u paru za Meterzakerom su primili vrlo malo golova.. Plus ima Vermalen, za koga se nadam da će ostati iako je imao strašno lošu sezonu..

Јебо их Пападопулос, могао би Коутс трипут боље од њега само да га пусте да игра мало.

Dzordi, pustili su oni Koatesa da igra i nije se nesto proslavio bas.