Prijava

Због сира и војне музике.

insert whichever term you want to find

pretraga je ustvari najuspjesnija trol opcija vukajlije.

Е, мислим да не ради претрага.

pretraga je ustvari najuspjesnija trol opcija vukajlije.

Mislio sam na URL. Radi keve mi.

Radi to što je rekao ManUtd, samo fazon ako tražiš nešto tipa

Isti si ko otac

onda kucaš sa -

ili ako između ima znak ' , onda i to razdvajaš crticom.

Fala na izumu tople vode.
To sto ti ili ja umijemo da nadjemo ponekad ono sto nam treba, ne znaci da pretraga radi.

Pa dok ne proradi navikni se na ovo.

:D hahahaha ja mislim da je od kad sam ja na sajtu vise neradila nego radila... a tebi hfala veliko na pomoci :D

Не ради два-три месеца. Из тога закључујемо две ствари:
Да је радила дуже него што није радила од како је Мерци на сајту.
Да су шансе да иког боли курац што не ради, минималне. Прорадиће у "најкраћем могућем року". Трололо
Нека нам бар склони онај бар да нас не подсећа на губитак вољене претраге. :Р

Нека нам бар склони онај бар да нас не подсећа на губитак вољене претраге

Амин!

jes, ko kad opravljas tranzistor pa ima visak djelova.
posle ukapiras da ne znas, pa ubijedis sebe da nisi ni htjeo da ga popravis, kao ni ne treba ti.

Ja sam pito Kazana da mu ja to opravim kako bog zapovijeda al je rekao sljedeće: "Ma šta ti puca kurac za pretragu, brate, vidiš da ovi smoriše po forumu kako ne radi, zabavi se dok možeš. A svejedno ću ubrzo da ukidam definicije tako da im uopšte neće trebati pretraga".

Шта каже, је л' му легла уплата за ону последњу одабрану што сам добио?

Neam pojma, nismo se čuli od sinoć....

ajde što pretraga za žive definicije ne radi, ali zašto ne radi pretraga na groblju? pa tamo je nemoguće bilo šta pronaći bez pretrage!

smaram, ali ono jebote koji kurac stvarno.

Kad se već spominje pretraga, krajnje je vrijeme da se ubaci pretraga za forum. Ajde kaizene više, jebote, koliko para dobijaš za sajt, de malo uvuci nam se u dupe, da ostane posjećena vukajlija. Moram da guglam da iščeprkam neke teme.

Стварно бре Казане, ми ти доносимо лову, а ти нас не јебеш ни два посто.
Спроводиш праксу ових наших политичара, мада вероватно размишљаш да кад би нам урадио нешто што тражимо, да бисмо постали бахати и да бисмо хтели целу руку онда.

Zanima me, jel ovi modovi dobijaju neke pare za modovanje?