Prijava

Dobijaju, al' kurčinu jednu omašćenu.

nemojte oftopik molim vas. pobiću vas sve.

Bre Surovi, pa makar ti znaš kolika je specifična težina pisanja zamerki na ovoj temi. :-)

samo sam hteo da prestanu tu da pišu o nekakvim parama, platama i glupostima, pobiću ih :)
nek stoji ovo lepo ovako još vekovima, nije frka, strpljiv sam.

Сурова реалнос' је да Казан узима паре, а да га боли курац што нама не ради претрага.

НЕ РАДИ ГОРЊА ПРЕТРАГА! Тачније, ради, али у једном од 2 000 000 покушаја...

Прецизније, укуцам појам, сачекам да се појави листа, изаберем појам са листе, кликнем ентер и изађе ми Страница не постоји или никада није ни постојала...

Čekaj...misliš da pretraga ne radi? Stvarno?

http://www.dodaj.rs/f/3y/QC/1Atwy7iK/dsadsads.jpg

Пробајте овде. Куцајте шта хоћете тражити (латичним словима без квачица) само умјесто наводника, апострофа и размака стављајте сртице. Мислим, пробајте, код мене ради тако...

Ради гугл сигурно :)

Čekaj...misliš da pretraga ne radi? Stvarno?

Кеве ми! Јутрос је било приче око тога, али видех да је каизен рекао да је средио, сад опет не ради :(

EEEEEEEEEE znate šta ima novo...
ne radi pretraga

meni baguje sve. čak i čet moram rifrešovati stalno što do jutros nisam morao.

Lole...kako se osećaš kad na temi koja se zove "NE RADI PRETRAGA", napišeš da ne radi pretraga? :-))

Kad će Kazan da završi sa ovim. popravkama? Oću bre da nolajferišem k'o čovek!

А, не, отворићу нову тему. Онако, реда ради, да затрпавам форум.

До сада нисам имао проблем, и сада када се појавио хоћу да га пријавим. Тема се налази у подфоруму "Пријава багова" и сматрам да је сасвим логично да ћу је искористити.

Koji si ti spemer i hejter...

Trebalo bi popraviti obe pretrage.

Е, јебига, први пут од кад сам дошао на сајт ми паде на памет да прочешљам форум пре него што отворим тему, и испаде да сам спемер.
https://si0.twimg.com/profile_images/2236661645/cab.png

Иначе, од скора (недељу, недељу и по) се појавио и овај баг са временом, постови који су постављени малопре означени су са "пре 2 минута". Газда, швајцариши!

stvarno ne radi, ne zajebavam sad. pre radila on gornja, odnosno nju sam isključivo i koristio, al sad malo mac.