Prijava

Pajsad. Dok sam bio mlađan student u Novom Sadu, dođe meni drug iz Brčkog u goste. Sve pet, sačekam ga na stanici, đesi druže, kako seljančice, pitaju li za mene, naravno da ne, umrla baba Mila, bila stara žena jebiga. Čovek gladan kaže ne može čekati, dobro ajmo u pekaru. Dobar dan, dobar dan, curice, daj burek ovom momku, evo pare, ćao zdravo. Kaže drug da će da ponese burek, pa da usput jede. Ajde, dobro ako je toliko gladan, kad je stani pani neka jede čovek i onako je mršav, ne baš kao ManUtdOwn18, ali mršav. I ide on tako, jede ulicom burek, malo bureka spada po majici, malo po ulici. I tako čovek ni pet ni šest zafrljači burek ispred sebe na trotoar, sa sve papirom i kesom. Mene blam bi, sagnem se na da pokupim to i bacim u neki kontejner. E, pošto nije bilo kontejnera u blizini, ja nosim tu njegovu kesu nekih 200 metara a on meni drži slovo kako sam počeo da se pravim bolji jer sam otišao da studiram u Novi Sad.

E, pošto nije bilo kontejnera u blizini, ja nosim tu njegovu kesu nekih 200 metara a on meni drži slovo kako sam počeo da se pravim bolji jer sam otišao da studiram u Novi Sad.

HAHAHAHAHAHAHAHA stvarno si snopčina!

Bio ja za 1. maj u selu, odosmo u brdo nas nekolicina, popili vops, pojeli mesište, i negde oko 2-3 posle ponoći aj nazad. Spakujem sve otpatke u par kesa, dam kumu da ponese nazad u selo, i negde na pola puta rkne on obe kese niz neku obalu u šumu. Ja poč'o da pizdim, a on se smeje...

E, pošto nije bilo kontejnera u blizini, ja nosim tu njegovu kesu nekih 200 metara a on meni drži slovo kako sam počeo da se pravim bolji jer sam otišao da studiram u Novi Sad.

Trebalo bi da se izviniš drugaru, jer je i njega verovatno bilo blam zbog tvog postupka. E, nositi smeće u ruci 200 m...

nikad neću skapirati zašto ljudi bacaju po ulici,a posle serendaju kako je prljavo,gde pobogu živimo,blabla.još grdje mi je kad bace flašu,kesu i ostale rekvizite iz auta,ili iz zgrada.moj ćale se jednom vraćao sa posla i neko je bacio pola kiselog mleka kroz terasu,frlj njemu na rame i odelo.jako lepa kultura.kao i kese koje lete s prozora,smrdi-bombe.ste vi rasli u nekoj pećini ljudi,pobogu,kakvi su vas roditelji to vaspitali i da li ti ima smisla?o pljuvanju neću ni da govorim,sva takva prosipanja sebe po uzlici su mi i više nego lejm,pa svejedno je ko uradi.to može da mi se meri sa onim kad neko zalepi slinac o beton-nikad od te osobe gospodin,a kamoli dama.

E, tako i ja pođem iz kuće sa kesom da bacim đubre u kontejner, ali je ne vezujem jer usput skupljam kese od smokija, limenke, kutije od cigara, novine...mnogo mi bre glupo da to samo preskočim kad je stoka već pobacala.

Треба што чешће да поступамо као отварач теме, то је више утицало на ту рибу што се вратила и покупила, него речи родитеља и учитељице (ако су јој као малој причали да није лепо бацати смеће по улици).

Требао си да га пребијеш, Луксе.

Treba tako postupati i sa starijima, pošto nisu ništa bolji od dece, a vade se na "Malo poštovanja prema starijima!" pa se ljudi zbog toga ustručavaju.

Ma jebiga. Nije to samo do toga ko je iz kog mesta ili grada. Vše je do toga ko je iz kakve kuće.
Ja sam prvi bio onaj prepotentni degen u fazonu "to su došljaci, oni su ti koji bacaju djubre i zagadjuju, mi beograđani smo kulturni" - kurac moj. Ista smo mi nekulturna stoka, bili iz Bg ili iz Bečmena. Bar što se tih stvari tiče.
Sve to zavisi iz koje si kuće i kako si vaspitan. Ne može osobi koja je odrasla u svinjcu da smeta smeće u parku. Pa odrastao je u svinjcu jbt...par kesa u parku mu čak i godi jer se oseća kao kod kuće.
Opet, kao i sve kad je naš narod u pitanju, sve to lepo mogu da poprave novčane kazne.
Kada nas već mrzi da vaspitavamo, onda možemo da plaćamo.

Mene su u Nišu prozivali da sam Austrougar i da se pravim fin kad sam odšetao 15-20 metara do kante da bacim papir od pljeske. Jebem ga ne znam da li bacaju smeće po kući i ponašaju se kao stoka bezrepa ali ako je tako onda sam ja zaista kreten i onda sam sa pravom bio prozvan.

Sav taj prostakluk i sve to to je prava projekcija našeg kućnog vaspitanja i onog što su nam roditelji darovali. Ako smo stoka, roditelji su nam stoka i njihovi roditelji i sve tako. Naša kultura i svest prema okolini su generalno na katastrofalno niskom nivou, jebem mu mater ne moraš imati fakultet da bi znao da se smeće baca u kantu, kontejner ili neko tako određeno mesto ali ti isto tako posedovanje fakultetske diplome ne dozvoljava da se ponašaš kao poslednja bahata stoka.

Brate, penzioneri tokom noći bacaju smeće sa balkona na ulicu. To treba kažnjavati.

Мени кева радила као еколошки инспектор у општини па ме стално учила да чувам животну средину, курац палац.

JEBEM LI VAM LEBAC KRVAVI DA VAM JEBEM NOGE ĆU VAM POLA POLOMITI U UTORAK!

E ovo nije kultura.

Džabaka ga tupimo ovde!
IZAĐIMO NA ULICE!

Imam ja jos tih primera, evo recimo redovno kad u firmi upadnem u cw da pisam, ono koma. Neko se izdampuje i mislis da pusti vodu? Inace ovde bi trebalo da su svi kulturni, kao ono tipa inzenjeri, intelektualci! Kad ono .i. (da ne kazem kurcina)
Tolke godine stukli na skolovanje, a nisu naucili kako se koristi dugme na kotlicu i cetka! Samo kad bih saznao ko je...

Neki dan ulazi zena s malim detetom u bus (ah ovo je vec normalno) i sad stoji i bus ne krece, i stoji i stoji, samo cujes nju "Ko ce da se ustane da sednem s detetom" a neke zenetine zauzele ona mesta za stare/trudnice ne fermaju ni 5%, mrzim te zenetine. Zatim joj neki matori (60+) ustao i bus krene.

Danas ulazi neki deda, pa reko bih da je stariji od Dunava makar 30 godina, ne moze da stoji pa da ga jebes, i niko nista, na kraju mu neka baba ustade...

Ljudi bi u Evropu, a tamo ne znam dal sam ikad video neke od ovih stvari...

Marakana, utakmica reprezentacije onomad...sedim tacno u prvom jebenom redu posle nastresice, em mi lije kisetina zavrat em jedan kreten sedi iza mene sa detetom i pljuje mi semenke po jakni. Okrenem se i kazem detetu: Sine, aj posto ne vidis od mene nista oces da se ti i ja zamenimo, a i tebe tvoj tata sigurno nece pljuvati? Dete me gleda, kreten me gleda i vraca semenke u dzep.

Posle sam presla na stepenice jer sam iskisla nacisto, i vidim opet pljuje...Ma i na sedista, al ono je plakati na sta stadion lici posle...

Sine, aj posto ne vidis od mene nista oces da se ti i ja zamenimo, a i tebe tvoj tata sigurno nece pljuvati? Dete me gleda, kreten me gleda i vraca semenke u dzep.

ovo je za reklamu nije teško biti fin.izgleda da nam to najteže pada.

Mislim da ga nije preterano dotaklo, obzirom da je nastavio cim sam se sklonila. Pljuvao po meni,pljuvao po stadionu-donekle dodje na isto.

Bilo je ili tako, ili da sacekam da primimo jos jedan gol pa da ga moj zmu sutne posred cela, sto je samo cekao da ga nisam preduhitrila:)