Prijava

Ne znam, meni to nije bas toliki greh.
Ako sam negde u prirodi, veoma sam pazljiv da ne zagadjujem neorganskim djubretom, ali cu zato rado da bacim ogrizak od jabuke, koru od banane, ili da se olaksam brojem 1 ili 2, (u potonjem slucaju pobrinuvsi se da za tu radnju odaberem mesto podalje od utabanih staza). Biro za cistocu Majke Prirode se pobrine za to djubre preko noci.

Ali ako sam u gradu - dejstvujem upravo suprotno. Nista organski necu da bacim ni ispustim iz sebe, (da - pljuvanje po hasfaltiranim povrsinama NIJE kul), ali cu zato brate bez ikakvog blama da bacim papiric, opusak ili ambalazu poslednje macetine koju sam prethodno pohranio u svoju utrobu, ako ih bacam na beton. Jer - tim cinom samo potpomazem ekonomiju, stvarajuci redovno placen i legalan posao za komunalce i romunalce svih boja i rasa, ne bi li i oni u tom poslu tezili ka neumoljivoj efikasnosti Majke Prirode. Jebes grad bez opusaka na ulici.

Mi se uhvatili samo đubreta...
Šta ćemo sa onima koji misle da su sami u autobusu kada im zazvoni mobilni kao i sa svima ostalima koji dok razgovaraju sa nekime u busu imaš osećaj da bi trebalo da se uključiš u razgovor? Što da ne? Ustvari možda bi ih to prenulo. Tek tako, zabuljiš se u njih i počneš da se smeješ i komentarišeš. Baš me zanima kakva bi bila reakcija.

Sav taj prostakluk i sve to to je prava projekcija našeg kućnog vaspitanja i onog što su nam roditelji darovali. Ako smo stoka, roditelji su nam stoka i njihovi roditelji i sve tako. Naša kultura i svest prema okolini su generalno na katastrofaln niskom nivou, jebem mu mater ne moraš imati fakultet da bi znao da se smeće baca u kantu, kontejner ili neko tako određeno mesto ali ti isto tako posedovanje fakultetske diplome ne dozvoljava da se ponašaš kao pslednja bahata stoka.

Čovek je objasnio.

Ali ako sam u gradu - dejstvujem upravo suprotno. Nista organski necu da bacim ni ispustim iz sebe, (da - pljuvanje po hasfaltiranim povrsinama NIJE kul), ali cu zato brate bez ikakvog blama da bacim papiric, opusak ili ambalazu poslednje macetine koju sam prethodno pohranio u svoju utrobu, ako ih bacam na beton. Jer - tim cinom samo potpomazem ekonomiju, stvarajuci redovno placen i legalan posao za komunalce i romunalce svih boja i rasa, ne bi li i oni u tom poslu tezili ka neumoljivoj efikasnosti Majke Prirode. Jebes grad bez opusaka na ulici.

Stanovnici gradova inače obožavaju kad dune vetar pa im se masno parče papira od bureka zalepi u facu. I bez otpadaka u gradu ima prašinčine i prljavštine, nećeš nikoga ostaviti bez posla ako koristiš kantu za đubre (koja za to i postoji, kao što i piksle postoje na javnim mestima), to je samo jako jako loš izgovor za lenjost.

Kada putuješ i ugledaš prve najlon kese koje lelulaju po drveću znaš sigurno da si ušao u Srbiju...nigde drugde to nisam viđala!

Људи су говна, немојте да будете људи, није тешко бити говна

Mene nervira i svetlosno zagadjenje u gradovima. Evo na primer, bas sam neki dan hteo da kroz teleskop sa moje terase posmatram i belezim nepravilnosti pulsacija ultraljubicastog spektruma kvazara Q0957+561, (oko kojeg uzgred budi receno kruzi jedna veoma interesantna planeta), kada su brdjani upalili reflektore za dolazak Lejdi Gage i izazvali svetlosno zagadjenje od brat bratu cirka 15 magn. po kvadratnoj ark-sekundi.
Mislim se, "e koji ste ljaljani", obrisem socivo, spakujem teleskop i odem da gledam debatu Tonija Blera i Kristofera Hicensa na jutjubu.

Kada putuješ i ugledaš prve najlon kese koje lelulaju po drveću znaš sigurno da si ušao u Srbiju...nigde drugde to nisam viđala!

da,ovo mi uvek stvori utsak da sam kod kuće.ili đšto bi drugarka rekla kad je bila mala-uvek sam se pitala ko je stavio te kese tamo i čemu to služi.

Oftopik, Che-vu, čime se ti baviš?

Oftopik, Che-vu, čime se ti baviš?

Троловањем?

Stanovnici gradova inače obožavaju kad dune vetar pa im se masno parče papira od bureka zalepi u facu.

Ono sto te ne ubije - ucini te jacim! :D
Po meni - ako je nesto uopste i zabetonirano, onda treba da postoje i ljudi koji taj beton ciste nekoliko puta dnevno, a koji su placeni iz kase onih koji su betonirali. Znas kako mi vriste mosnice ako im se lepi papir od mog bureka po licu.

Haha, pa izgleda kao da trolujem :) Dobro, mozda malo.
Bavim se optikom.

Šta ćemo sa onima koji misle da su sami u autobusu kada im zazvoni mobilni kao i sa svima ostalima koji dok razgovaraju sa nekime u busu imaš osećaj da bi trebalo da se uključiš u razgovor? Što da ne? Ustvari možda bi ih to prenulo. Tek tako, zabuljiš se u njih i počneš da se smeješ i komentarišeš. Baš me zanima kakva bi bila reakcija.

Sve nesto mislim da bi se meni ljudi smejali da se zablenem u nekog i krenem da komentarisem, ali posto mi ovaj vid ''ponasanja'' ubedljivo ide najvise na zivac(jer koristim gradski svaki dan po sat i po i svega se nagledam,naslusam i namirisem) probacu tu taktiku pa ti javljam kako sam prosla. :D

ali cu zato brate bez
ikakvog blama da bacim papiric, opusak ili
ambalazu poslednje macetine koju sam
prethodno pohranio u svoju utrobu, ako ih
bacam na beton. Jer - tim cinom samo
potpomazem ekonomiju, stvarajuci redovno
placen i legalan posao za komunalce i romunalce
svih boja i rasa, ne bi li i oni u tom poslu tezili
ka neumoljivoj efikasnosti Majke Prirode. Jebes
grad bez opusaka na ulici.

Ne mogu da se složim sa ovakvim rezonovanjem. Nemam city i country mod, pa da se prilagođavam okruženju. Radim onako kako mislim da treba, posmatrao me neko ili ne.

Сједим у ћевабџиници, једем и посматрам. Дечко од 120 кг који није ни завршио основну напада човјека од 60 година. Јес' он јак, ал ђе на човјека од 60 година јеботе...

Dopia, vidim ti po avataru da se lozis na refraktivne indekse.
Ili se samo lozis na Pink Flojd :)

Na fiziku, al još nismo stigli do optike. I na Floyd, naravno. :)

Radim onako kako mislim da treba, posmatrao me neko ili ne.

Isto. Samo sto ja mislim da je itekako vazno da imas siti i kantri mod. Nije to isti sistem odrzavanja sopstvenog pojma cistoce, pa se trudim da budem u harmoniji sa obe vrste eko-sistema.

Ma nekultura. Odvratno je pljuvanje na ulici i ako si muško. Trudim se da iskašljem šlajmaru kad nema nikog u blizini, i zalepim je na lobanju nekog uličnog džukca kad niko ne gleda, uh, gušt!