Prijava

Него, оће л бит' оног рата ?

Dosta je bilo kume, ako je za vajdu...

Kakvo pomirenje kurci palci?
Nema pomirenja. Ja jesam oduvek bio da se iskulira ta prica hrvat-srbin ali imajuci u vidu skorasnje dogadjaje, potpuno mi se promenila slika cele te price. U pravu je Luks kad prica o podjebavanju.
Do toga ne bi ni doslo da se politicari ne ponasaju kao trgovci. Vanzemaljci kada bi stigli i krenuli da ubijaju ljude oni bi lepo sa njima i mirili se samo da imaju makar 1000e zarade a narodu bi poturili pricu o bratstvu.
Hrvati, jednostavno ne odustaju od podjebanja. Cela ta prica kod njih ne dobija obrt. Rade isto ono sto su radili nekoliko vekova unazad.
Oni se mire i bratime ali ne sa onima od kojih nema koristi sto je kod nas normalno.
Neko napisa ovde "čobanska država".
Ostaće čobanska ako je njeni građani nastave tako zvati. KO NAS JEBE KAD SAMI SEBI PODMEĆEMO NOGU. Za njih je hrvatska uvek "lepa naša" a za nas je Srbija "čobanska država".

Moj je predlog da ako stigne poziv od strane hrvata za neku prijateljsku utakmicu (a biće ga sigurno jer ne mogu da izdrže a da ne podjebavaju) da odgovor sa naše strane bude kratak i jasan sa tekstom "MI NISMO PRIJATELJI".

Углавном, сад је дефинитивно да се ова два залуђена народа више никад неће помирити, тако схватите најновија усрана дешавања. А и шта сте мислили? Хаг је затвор само за нас Србе, то је већ постало евидентно. Нека фудбал гледа ко год хоће, мени је криво само што ће да нас развале хрвати.

Pomirenje nikako. To se ni ne spominje.

Nije Šuker to izjavio niti HNS, nego Igor Štimac na svom privatnom Fejsbuk profilu. Kasnije je demantovao da bi to izjavio kao izbornik repke. Bezveze dižete prašinu.

Чемпи, јеси посл'о Штимцу риквест на Фацету? лоло

http://www.alo.rs/sport/fudbal/stimac-promenio-plocu-nisam-rekao-da-generali-treba-da-izvedu-pocetni-udarac/4592

Blic može da piše šta hoće, i ostala bagra od medija. Nijedna budala, pa čak ni Štimac ne bi javno uputili takav zahtjev, niti bi HNS i UEFA to dozvolili. Nego, to ti je "trla baba lan da joj prođe dan", a usput i zaradi koju paru na klikovima.

Slavko Štimac naš čovek, ne bi on to.

Štimac jeste ustaša, ali ovo nikako nije provokacije HNS-a kako ovdje piše u nazivu teme.

ma, zvonimi boban za štimca čempi:)

Čampi, šta ga braniš? Je l' ti rod?

I pogledajte samo koje trovanje omladine u ovom članku:

http://www.alo.rs/aktuelno/vesti/haski-sud-220-000-srba-je-dobrovoljno-odselilo-iz-hrvatske-a-njih-1-960-su-se-sami-ubili-video/4438

Citiram:

Što je sramotnije, sud je indirektno poručio i da zločina nad Srbima u Krajini nije ni bilo jer je "utvrđeno da nema dokaza da je postojao udruženi zločinački poduhvat s ciljem uklanjanja srpskog civilnog stanovništva iz Krajine silom ili pretnjom sile"!

Dakle, ne postoji udruženi zločinački poduhvat. Što će reći, zločina je bilo, ali ih Gotovina i Markač nisu počinili. Činili su ih neki drugi ljudi koji su zaslužni za ovaj progon. Tako sud kaže, ako to i nije istina, kriva je država Srbija što nije imala bolje argumente od hrvatskih advokata.

Dalje, pazite ovo:

http://www.alo.rs/resources/img/16-11-2012/intext_big/151957-ante-gotovina-01-foto-ap.jpg

Nagrada za zločin: Ante Gotovina kad je čuo presudu| Foto: AP

zločin

Kleveta na osnovu koje može da popije debelu kaznu onaj koji je ovo napisao.

http://www.alo.rs/sport/fudbal/miha-upozorio-necemo-igrati-ako-gotovina-izvede-pocetni-udarac/4650

Где год се просерав'о Штимац, опасно је истролов'о Миху. Какав наслов, ја не верујем. Како он мисли да је уопште могуће да Готовина изведе почетни ударац? Па Хрвати би били сместа дисквалификовани. Хахаха! А 'лебе мекани...

Чемпи, јес' ти нормалан? Како може Готовина као генерал да не буде крив и одговоран за протеривање толиког народа? А тек Туђман... Не ради се о десетак људи, него о око 280 хиљада људи. А онај снимак са Бријуна није доказ? Где је то нормално да се људи протерују из својих кућа и да се сва српска имовина спали, тако да се деценијама, па можда и до краја живота не могу вратити. Могу једино да разумем да ниси довољно упознат с тим догађајима, па зато лупеташ.

Čampi, šta ga braniš? Je l' ti rod?

Dođe mi nešto između koljena. :)
Ovaj put sam neutralan, nisam ni na jednoj strani. Ja sam bio klinac u to vrijeme, nemam pojma ni ko su ovi generali bili, niti išta. Niti me zanima.

Ali zanimljivo mi je bilo kad sam vidio 100 000 Hrvata na Trgu bana Jelačića koji su se skupili da pozdrave oslobađanje generala, od kojih oni nemaju nikakve koristi. A kada treba neki skup u znak protesta protiv države da se napravi, jedva se skupi 100 ljudi. I još pri tome se to deklariše kao neka pobjeda nad Srbijom. Ne, drage moje komšije, to je pobjeda tih ljudi za slobodu koju su, htjeli to neki priznati ili ne, dobili na pravni način. Dakle, boljim argumentima.

Sulude su mi izjave nekih ljudi ovdje koji pišu o toj mržnji između dva naroda. Zar da se mrzite radi nekih tamo generala? Ajde, molim vas...

Citiraću Ajnštajna za kraj ovog posta:

Rat se sastoji u tome da se ljudi, mada jedni druge ne poznaju, međusobno ubijaju na zapovijest ljudi koji se jako dobro poznaju, a uzajamno se ne ubijaju

ČAMPI IMA DRES ŠUKERA I ČAMPI JE NACJONALISTA!

ČAMPI PROVOKATOR!

Ne, drage moje komšije, to je pobjeda tih ljudi za slobodu koju su, htjeli to neki priznati ili ne, dobili na pravni način. Dakle, boljim argumentima.

I molim te... Koji kurčevi argumenti? :D

Sreto, odgovor ti je u ovom gornjem postu, valjda kontaš šta hoću da kažem.

Контам. Суштина:

Ja sam bio klinac u to vrijeme, nemam pojma ni ko su ovi generali bili, niti išta. Niti me zanima.

Само не контам што онда причаш о нечему што те, како ти кажеш - не занима.

I molim te... Koji kurčevi argumenti? :D

Pa eto, to treba da znaju oni koji su pratili suđenje. Ponavljam, ja to nisam pratio niti me zanima, ali vjerujem da je odluka suda bila nepristrasna. Hrvati su imali bolje advokate i dobilo pravnu bitku. A da li je on kriv i za šta je kriv, to mene ne zanima, niti bih da ulazim u to.

Da mu se sudilo u Srbiji, bio bi okrivljen. Da mu se sudilo u Hrvatskoj, bio bi oslobođen. Zato postoji Haški tribunal.

Ma samo Šerif Konjević i JUVEKOMERC!