Prijava

Podforum putovanja preimenovati u šizenje.

Ma to Kaizen nije znao kako da izbriše podforum, pa ga preimenovao, lolo. Može i to, ionako je taj forum nepotreban i sve teme sa njega mogu na Upoznavanje ili Komšiluk.

fora sa šizenjem je u zatrpavanju i šizenju autora koji onda kažu :pa imbecili uopšte nije smešno, fore su vam loše, samo zatrpavate moju genijalnost, jao, jao strašno ste neduhoviti: i taj fazon...ŠIZENJE TREBA DA BUDE ŠIZENJE

Kostic ce opet moderisati, paste sta vam kazem

Kostic ce opet moderisati, paste sta vam kazem

Он је модератор иако му је укинута функција лоло

Zasto kostic ne moderise vise?

I ja sam za, dobar predlog. Ne ucestvujem u sizenjima, ali uvek rado ispratim. Bilo bi do jaja da sve bude na jednom mestu pa da prelistam one koje nisam.

Као учесник већине шизења, за.

оћемо опет ивана жигон шизеније!!!!

bolje ono od juče : ko mi je dao minus lolo
EDIT: sa sve lolo

da ne obecavam mnogo, al ajd nekako se organizujte na ovoj temi, pa prikupite u prvom postu, il tako nesto sve sizenja teme koje su bile do sad.

takodje i nekoliko primera najkuljih postova (idealno neki samo tekst, sa slikom, stripom, fotosopom, gifom... sto raznovrsniji to bolje).

Српски фудбал шизење и мсм да има још пар о спорту.

Mogu li se Pujo Šotka, Pantela, Krajišnici i Rade Lacković računati kao šizenja?

naravno. sve gde je imalo postova koji su zahtevali neku granicu duhovitosti vecu od "ja jebem" ili jos prefinjenije "ja jemen sto sam duhovit hnjohnjohnjo"

Српски фудбал шизење и мсм да има још пар о спорту.

Suprised much I missed them?

znaci: zajebavanje na zadatu temu.

Костићу, а где је печат је једно од новијих и засићенијих.

stvarno, a gde vam je pecat? ta je bila jedna od kuljih