Prijava

Е сад, оно што мене занима је што толико игноришете ону тему за предлагање?

Nisam otvorio temu, vrlo retko je gledam, a nekoliko puta kad sam je pogledao zatekao sam ortačko predlaganje nečeg što ja nikad ne bi stavio na naslovnu. Doduše, nekoliko defki odatle sam i odabrao, mada mislim da je to uglavnom bilo na predlog članova koji po mom mišljenju imaju dovoljno kredita da mogu biti moderatori sajta.

Kako rekoh, svaki predlog u komentarima defki razmotrim veoma ozbiljno jer je to "živi" predlog aktuelne defke, a ne neka iskopina nekog ko je rešio da pregleda nečiji opus. Kako si rekao, volim komunikaciju, volim glas naroda, volim da mi se sugeriše kad grešim i kad nešto mogu da popravim. Ja sam samo jedan od autora ovde, moderisanje je nešto što prihvatiš kad želiš da unaprediš sajt koji voliš, a ne buzdovan Kraljevića Marka...

Jebote je l' realno da ste toliko dokoni pa da vam pada na pamet da se zabranjuje čestitanje na odabranoj? Šta vam to smeta? Komentar k'o komentar.

Korisnije je npr. da manje seremo po forumu i više čitamo i pišemo definicije.

Ako bi delio ocene na skali od jedan do deset po količini zabave, pisanje i čitanje definicija bi trenutno dobilo možda 1, sranje po forumu jaku četvorku a ono što bi stvarno trebalo da radim dobija jedan lep, velik krompir. Na skali korisnosti ono što bi trebalo da radim dobija 10, sranje po forumu realno 0 a pisanje i čitanje definicija 1. Ako izvučemo sredinu ove dve skale dobijamo skalu prioriteta, po njoj je na prvom mestu ono što bi trebalo da radim sa 5, zatim sranje po forumu sa 2 i na poslednjem mestu pisanje i čitanje sa 1. Možda dođe na red ovih dana.

Realno, ako o ovom raspravljamo to znači samo da smo izuzetno dokoni a ne da nešto ne štima.

a stvarno bi mogli otići nešto da napišete - kad sam dobio status moderatora trebalo mi je po dva sata samo da ispratim nove defke, a bilo nas je 17, sad ste napisali TRI za sat vremena...

Pa mislim, mogu ja sad da odem i napišem tri gluposti i dupliram ti normu za ovaj sat, nije da ne mogu, a gotovo sam siguran da mogu i ostali. Nego reci ti meni, nako, po duši, bruse moderatoru neprevaziđeni, čitaju li ti se gluposti?

Trudim se, stvarno se trudim, al kad me Bog nije obdario rečima.

Jebi ga.

protiv. štaviše, ja bih dozvolila apsolutno sve vrste spema, i čak bih ih ohrabrivala...

Nego reci ti meni, nako, po duši, bruse moderatoru neprevaziđeni, čitaju li ti se gluposti?

U ovom pitanju je sva tragedija, ja sam pre dve godine brisao svoje defke koje za tri sata imaju samo 12 ocena iako je to skor 9:3 - danas ih ne diram i kad posle 24 sata imaju takav skor...

ja sam pre dve godine brisao svoje defke koje za tri sata imaju samo 12 ocena iako je to skor 9:3 - danas ih ne diram i kad posle 24 sata imaju takav skor...

Ne lazi, ti ne pises definicije sa svog profila....XD
E ajd nam sad reci koji ti je dupli pa da ti idemo tamo pisati komentare "za odabrane", "Odlicna +++",... da ti se tako uvucemo u prkno...

svako svoj posa. vi četujte na četu a mi ćemo da komentarišemo na komentarima. kolfilde, nisam se ovome od tebe nadao.

E ajd nam sad reci koji ti je dupli pa da ti idemo tamo pisati komentare "za odabrane", "Odlicna +++",... da ti se tako uvucemo u prkno...

Pišete vi te komentare ionako, slatko se ismejem kad ih vidim :)

paninaro
svako svoj posa. vi četujte na četu a mi ćemo da komentarišemo na komentarima. kolfilde, nisam se ovome od tebe nadao.

nadzi ga ugradu pregazi ga ikssesticom

men' svejedno
inače, uglavnom me mrzi da smišljam neke konsturktivnošaljivoubicafin komentar ppa napišem samo 'dobra defka evo plusa'

Pišete vi te komentare ionako, slatko se ismejem kad ih vidim :)

ma to je zato sto ne znamo koji si ti tacno, pa idemo redom i svima to pisemo XD

Da ne bude spam, ne znam sto nekom smetaju bilo kakvi komentari, pogotovo hvalospevnog tipa, jedini komentari koji me nerviraju su oni koji nagovjestavaju da definicija nema minusa ( ukoliko nema ) i samim tim navlace nepotreban hejt...

SANJAM JA JUTROS DA ME IZBACILI S BIROA ZA ZAPOŠLJAVANJE, NEKA FRKA VAZDA TAMO, NE SLAŽU SE NEKI PODACI JA PIZDIM PRETIM MILICIJA I SWATOVCI ULAZE OBARAJU ME JA BEŽIM KROZ PROZOR PADAM NA AUTO MA HAOS PUCAJU NA MENE JA NA NJIH I POBUDIM SE SAV ZNOJAV.
i vidim malopre jebote, otvorim onu jebenu radnu knjižicu i provalim da sam u petak trebo da odem da se javim, prošlo 3 meseca od poslednjeg javljanja, eh živote, opet moram da se cimam da idem u upravu za prihod i te munje...
edit: napiso sam ovde jer nisam našo onu temu za one lucidne snove štaveć

Šta znači to ljudima "slatko se ismejem", uvek se pitam.
Zar vam ne zvuči to nekako hrvatski? Zapravo, više slovenački, kad razmislim.
Ja sam se smejao na sahrani, smejao za ručkom, u lice ljudima, smejao po podu ko životinja, al nikad se nisam slatko smejao. Kao i ona konstrukcija "pojesti u slast". Ne mogu sir i čajnu pojesti u slast kad ne sadrži ugljene hidrate, a slatikiši su već slatki pa mi isto ne bi nikad palo na pamet da naglasim da ih u slast jedem.

I ljudi koji prilčaju devojkama i deci da su slatki. Uvek me to asocira na onu nemačku decu na tregere umazanu od džema i mrva svud oko usta. Zašto uopšte slatko znači nešto dobro?

kakav spoj anksioznosti uzrokovane manijom proganjanja zbog aktuelnog posla na crno i potencijalnog posla na belo :)

Uvek me to asocira na onu nemačku decu na tregere umazanu od džema i mrva svud oko usta.

Маму им буржујску...

hahahahahhahah slatko se nasmijah!

Uvek me to asocira na onu nemačku decu na tregere umazanu od džema i mrva svud oko usta.

to. mada me onaj klinja na omotu kinder čokolade oduvek plašio, imo onaj hladni prodorni arijevski pogled...sva sreća pa se nisam često imo prilike da konzumiram kinder čokoladu, inače bi traume bile neke garant