Prijava

I jesi se ti izvinio posle autogola LOOOOOOOOL

probudim se sav nadrkan, odoh na posao pa reko malo da odem na svoju omiljenu temu na sajtu HAKSBAL LIGA NOVO JEBOTE kad imam šta da vidim. KOLKO MRZIM TAKVE PICHKASTE IGRACE. Nisam video al verujem narodu sta kazu. Nervira se na haksu jbt.

Lamarr
Nisam ni sumnjao da cete govna jesti. Ako ti je stecane zabavno da na onakav nacin igras, onda igraj. Meni nije zabavno da gledam kako sve odlazi dokurca zato sto jedan lik pravi nevidjeno glupave greske, i tako partijama zaredom. Ako cemo da igramo ko ljudi, onda u redu, al meni nema poente da igram ako cemo onako.

LOOOOOOOL

Dechko je u pravu. On samo hoće da igra haks, a kad već igra on mora i da pobedi, inače ne bi igrao koji kurac.

Dajte ocu i ja fudbala. Pravite sobu.

Dechko je rođeni POBEDNIK

http://www.dodaj.rs/f/4/u8/3JeQEAHD/screenshot89.png
Ovako mi stoji godinama. nikad nisam igro haksa osim 3 puta.

NIJE ON TU DOSHAO DA SE DRUZHI, ZANIMA GA SAMO ZLATNA LOPTA

Sve shto je trebalo jeste da dodate loptu lačmmaru, a ne da se halavite, pogotovi ti dushane. Stalno stojish na gol liniji zajebi me te taktike

ja bas lose igram,toliko da mi je neprijatno koliko lose igram,a secam se kad mi je neki klinac slican lamarru isto tako kenjao i tripovao kapitena

mozhda pako juga, on je govnar

hahah nije on,neki klinac je,mada mogu da zamislim i pakla juga da se lozi ko da ide u rat

Ja nemam pojma ovo da igram al mnogo volem i ljute se na mene isto uvek

Mada dajem golove stalno jer me sere pa posle pisem dole na cetu kako sam majstor ove drevne igre i tad primimo go jer ne mogu da igram i kucam tj sporo kucam i onda tako userem sve dobro sto sam uradio

Mene je jednom žešće iznervirao kad je kao sobar, prekinuo mech u kome je naravno gubio

Gospodine Vaci hoblericu koje marke imate?

ahhaah ja sam davao golove kad se lopta odbije od mene

hahahaah pakao juga objasnio komplekse,pofdigao je imanje kompleksa na novi level

Dushane !@@! Izvini se lamaru, makar toliko možeš

Verujem da je lamaru sada srce na mestu