Prijava

pošto je dosadno drkati Paninara više

predlazem ti da promijenis ruku. a mozda bi mogao i da mi zacibukas malo, nijesi odavno :)

ozbiljni moderatori na sajtu koji bi trebao da sluzi za zajebavanje su dobra stvar ustvari. unose malo reda u segu kad se pretera, jer zna se, kad se pretera sa segom nekome se istera oko.

hvala sto pazite na nas. a vi autori, ne preterujte sa segom, isteracete nekom oko loptom, pa ce posle da bude nisam znao ovo, nisam znao ono.

predlazem ti da promijenis ruku. a mozda bi mogao i da mi zacibukas malo, nijesi odavno :)

ono kad oces nekom da zavuces a ispadnes kurac. jebi ga.

ja kako znam i umijem, celte. nijesam danski decak, jbg.

vratite raspravu na porodični nivo

Da, ovde ću se složiti sa Oc Jocilom, kad je već otključana tema, nakon moje greške sa zaključavanjem, mogla bi da se ne pretvara u poligon za ono standardno prozivanje par ljudi.

ал прелол су му ови фазони као "ово је сајт за зајебанцију ово је сајт за зајебанцију" а ја овде ништа смешно нисам видео месецима, што и не би био проблем да нема толико овог напушавања коортзом кое је дегутантно у најмању руку

zašto je iko ikad rekao bokseru i ciklonu da su smešni

bokser i ciklon lol zvuči kao dva staforda brata blizanca

Niko mi nije rekao da sam interesantan, to mi je od rođenja tako.

pre svega duvaj ga enemi

da li ignorišete jebanje u porodici?

elem, burazer u sred noći uzme da jebe, ja spavam, treba ujutru drva za potpalu da nacepam, ustao, lupio na vrata, buraz izašao prebio me, da li vam se to dešavalo, kako reagujete i šta uradite, ja e'o nisam pametan

Nemojte na Božić

pre svega duvaj ga enemi

Види га овај ћоман
Ђес сисо <3

de si najnežnija glavo VOSa :3