Prijava

Nije tačno. Tema je bila aktivna pre mesec dana.

kao što su i gifovi, vicevi, i ostalo, pa se tu postuje i posle mnogo više od mesec dana. Tako da...

Da te je tukao cale ne bi danas bio debilcina, jebem ti cekao da istekne ban i odma se vratio na staro, koja je jebena poenta, sta izigravas koji kurac?

Ja ne znam šta je sa vama ljudi... samo lagano danas je bio sparan dan, ohladite se malo i na odmor.

Можда чоек бије жену па зато оживио тему

ko da tema nije bila aktivna 9 godina

Да ли игноришете породично насиље?

Стеван

Ортак звао полицију да пријави лика који туче жену, јер се дешавало већ дуже време, ноћу, по 2-3 сата је слушао запомагање.

Kakav teatar apsurda! A i ovu je temu Stevan pokrenuo da bi maskirao svoju mračnu stranu, koja je kasnije raskrinkana.

Ne blzuj brt, deluješ kao normalna glava.

Сад сам гледао неких 15-ак минута на Првој ону емисију што води Тања Војтеховски, бивша жена Алберта Нађа прича како ју је убијао од батина, чак је и пред децом једном млатио и хтео да је силује, најстарији син скочио, па га Алберт мало давио... Бокте. Није само њена прича и мали је дао такву изјаву званично полицији. Питам се ко ли је још од спортиста таква глава.

http://9gag.com/gag/aK3NpgZ nije bas porodicno al nije ni nasilje mada mi se ucinilo da jeste na pocetku gifa da su probusili glavu i ubadaju s ovom flasicom

Хм, ко је још од спортиста таква глава... Лабокв, да ли си спортиста?

tanja je debil cim prica o tome na tv, sigurno da je tad zasluzila batine.treba da se cuju obe strane.

Kad vidis Nadja bas igleda kao glavica koja odigra partiju fudbala,onda u miru ode gajbi da olesi zenu sto nije podgrejala rucak kako treba.

Па и мени се сад скроз уклапа, али капирам да је утицајем приче. Никад ми раније то није пало на памет, мада се не сећам ни да сам размишљао у том смеру некад, као ко од познатих бије жену. Осим Сркија, он стварно превише изгледа као тучач жене.

Оле, па и изгледа мало почетак тако хаха

Ima tu svega u familiji mađaro http://www.svet.rs/nas-svet/dzet-set/nakon-pretecih-poruka-albert-nad-resio-da-progovori-zena-me-varala-s-igracem-partizana-foto

Nek je pola s jedne strane tačno, pola s druge, i ima informator mesec dana štiva da štanca.

Još jedna stvar, jesi video na šta liči likuša...
"Не може неко који физички не изгледа..."