Prijava

Gledam sad na prvoj,izgledao kao retard zeljan paznje ova zena.Kao evo bas sad kad me je sutno ja sam skupila hrabrosti da progovorim.
Ne kazem mozda i jeste,ako trebalo je.

I ko je ovaj moron od voditelja,nadam se da je samara muz

Da li vi mislite da muskarci i momci netrpe nikakvo nasilje nego da su zene uvek zrtve?Sta onda predstavlja kada devojka zabranjuje decku da popije pivo,da igra komp,da igra kladionice,napada ga zbog toga sto zeli da je svaki dan jebe i naziva ga perverznjakom, i prakticno mu kontrolise zivot.Pa to je bre okidac za agresivnost najcesci i posle mi smo siledzije kad prepuknemo od zeninih pravilisanja i gusenja slobode.Najbolja sigurna kuca su kafane i slobodan seks sa drugaricom kod koje sam siguran da ce me uvek podrzati kada zelim da uzivam u ukusu zajecarskog piva.

Мене моја цура злоставља, забрањује ми да се курвам. Коме да се обратим?

čuvaj tu drugaricu jer vredi...

Svaka cast za nasilje

Redovno tučem ženu, taman posla da ignorišem

па треба жене тући, ти што туку не туку без разлога

Ja bi ignorisao al dodje policija jbg

Moj rodjak dosao kuci posle odradjene 2 smjene i pita zenu sta ima za klopu, ona kaze napravi sebi nisam ti ja sluskinja, sjedne da popije pivo pita zenu da mu doda casu, ona ga opet odjebe. i on je limenkom marne u glavudzu sa 5 metara.
Dodje murija i izbaci ga iz kuce i dobije zabranu prilaska. di end

Ko još sipa pivo iz limenke u čašu? o.O

Ja. Mrzim da pijem iz limenke

Ljudi koji piju pivo su pičke većinom čast izuzetcima

Pivo penise kad pijes iz limenke direktno. Fakat.

I 0.3 flajku pijem iz čaše, jedini izuzjetak je hajniken 0.25l, to moras iz flase popit.

atomski mis - сви волимо контролу. Напаћени смо и уврнути. Физичко насиље је манифестација психичког. По мени је најбоље вратити истом мером - жена теби звоца, ти звоцаш њој. Принцип "огледала". Оно што не можеш ти, не може ни она. То је најбољи начин да она друга страна схвати како је теби.

Друга је прича ако хоћеш да се курваш и опијаш, да разбијаш породицу. Онда она не треба да ти звоца, већ да се разведе, јер ниси за породицу и треба да будеш код друге и њој да упропашћаваш живот. Да пијеш, сјебаваш паре и свој живот. Али не и њен.

Насиље није решење, треба се развести ако човек већ не може да живи у брачној заједници. А ови што су у "везама" још мање имају мотива да се баве насиљем психичког или физичког типа.

Moraš iz flaše da narod vidi šta piješ hahaha

Thilmo
I 0.3 flajku pijem iz čaše, jedini izuzjetak je hajniken 0.25l, to moras iz flase popit.

Zašto je hajneken 0.25 izuzetak??

Odlazim iz ove grupe