Prijava

Cek bre, zar nije bilo 5 tada? Mogao sam po 4,5 ladno dnevno da smislim i napisem, a sad, jednu u mesec dana.

Možda čak i pet, mada ja sam bio posterdžija na početku, pa kada sam prešao na defke bilo je tri što je dosta. E sada, naravno da ne mogu toliko, ali kada sam baš pucao od inspiracije imao sam i mogućnosti. Ovi danas nemaju.

SERE MI SE OD TOGA.

Učini nešto povodom toga... Uzgred budi rečeno ovo takmičenje koje je sada na snazi je super smišljeno, i sve u cilju vraćanja definicija u centar dešavanja na sajtu. Ej imaš slobodu da na svoj naslov napišeš kratež i to tri četiri zagarantovana koja će da pročita minimum 60 ljudi i puška. Tebi leba od pluseva, plus neko kaže: "hm vidi ovoga piše nešto zanimljivo, baš je car" i ta ga izvadiš i :trs trs trs: mmm ta virtualna slava kako li su ljudi pre živeli bez nje... Počeo sam da kenjam. Nema veze. Ali zaista nemam stav. Tri defke dnevno za novajlije? Bole me patka baš. Ako valja izvući će se i sa jednom. Ene ti ness, MileBubreg, dikretanBg, al paćino bre... svi su imali ograničenje na jednu... Ne vidim da je njima to nešto smetalo...

I ja sam tad bio "drugi čoek" lolo ali bilo je 5. Svejedno , ima i ovo svojih prednosti. Neko zna da ima jednu, i onda se potrudi da ne napiše sranje. Čini mi se da nema više kao ranije novajlija koji mogu da izbace po 3,4 komada dobra dnevno. Ali, možda grešim

Uzgred budi rečeno ovo takmičenje koje je sada na snazi je super smišljeno, i sve u cilju vraćanja definicija u centar dešavanja na sajtu.

Takmičenja su odlična i meni se sviđaju. Više se piše, više se čita i sve je kul. Posebno ovo poslednje, masovno. Odlično.

Ako valja izvući će se i sa jednom. Ene ti ness, MileBubreg, dikretanBg, al paćino bre... svi su imali ograničenje na jednu... Ne vidim da je njima to nešto smetalo...

Još bi bolje i više pisali da su mogli više, a opet ne rastu svi isto. Nekome krene od starta, od prve defke, kako treba, a recimo koliko ljudi ima kao ja kome nije baš na početku išlo toliko dobro i zalaufao sam se kasnije. Jesam imao dve odabrane u prve tri defke ili pet, ali opet nisam bio ni blizu pisanja kao sad, a te odabrane su ubodeni krateži i ništa više.

Neko zna da ima jednu, i onda se potrudi da ne napiše sranje.

Da, ali na primer ja baš za one koje sam tripovao da su do jaja odlazile su na groblje, a one koje sam tripovao da nisu, prolazile su.

Čini mi se da nema više kao ranije novajlija koji mogu da izbace po 3,4 komada dobra dnevno. Ali, možda grešim

Ako se ne promeni ova jedna dnevno, nećemo ni saznati da li ih ima. Ja tvrdim da ima.

Mislim da je najveći problem što si stavio ova "nesrpska" tri prsta.

Mnogo dobar predlog, šteta što se ovde slabo šta usvoji od predloženih stvari. Dobar je i predlog autora sunshine da svi autori imaju dnevnu kvotu 3 pa da mogu da je iskoriste na postere/definicije/reakcije kako god žele.

Mislim da je najveći problem što si stavio ova "nesrpska" tri prsta.

Baci sada pogled.

VOJVODA APRUVZ
http://bosniangenocide.files.wordpress.com/2012/03/vojislav-seselj1.jpg

E tako. Odoh sad, moja misija je završena. INTERNET SRBIN SAVES THE DAY!

Ма боли Казана пенис. Ја сам увиејк за оно да из квантитета произилази квалитет. Ја сам више од годину им'о 2 дневно, углавном је у животу остајала једна, што и није тако лоше. Након оних 3-4 одабране у пар дана сви су говорили да сам ја "експлодир'о", а мени се чини да је све исто, само што ми сад остају по 2+ дневно. Реално напишем ја и сад доста срања, а шта би онда модови радили. ЗА!

Ма боли Казана пенис.

Kapiram i to, ali ipak ovo nije neki da se odradi. Tripujem da bi mu 0,5 sekundi trebal oza to.

Реално напишем ја и сад доста срања, а шта би онда модови радили.

Napišemo svi mi brdo sranja, ali prođe neka kvalitetna, proiziđe nešto dobro iz sranja i to je to.

А и ова ограниченост је нека врста притиска.

А и ова ограниченост је нека врста притиска.

Po meni lošeg, jer ponavljam, ne znaš ni sam da li je nešto do jaja ili nije, sve dok ne izbaciš i vidiš reakcije, tako da samim tim moraš da žongliraš sa onim što izbacuješ, jer imaš samo jednu. Mene recimo bole patke, mogu trideset da napišem iz zezanja i jednu pravu. Sad će neko reći da sam zaslužio...i jesam, ali imao sam u startu prednost nad današnjim novajlijama.

Da se nađemo na dve dnevno?
Ozbiljno

proiziđe nešto dobro iz sranja i to je to.

Ja i dalje veći deo vremena pojma nemam kako će nešto da mi prođe. Napišem neku glupost, tipa 'buljevar' i prođe do jaja, napišem nešto što mi se čini ekstra i ono čabar. Dobro je imati više šuteva na go, veća šansa da nešto uđe.

Napišem neku glupost, tipa 'buljevar' i prođe do jaja, napišem nešto što mi se čini ekstra i ono čabar. Dobro je imati više šuteva na go.

To i ja pričam i čini mi se da bi bilo još više kvalitetnih autora i defki kada bi se dopustilo. Što se tiče đubara, tu su modovi i neka brišu.

I da ja ne pišem defke ja stvaram! lolo

I da ja ne pišem defke ja stvaram! lolo

Formiram ih iz vakuma lolo

Ma vadim spisa iz anala...

ja bi ih pustio, ionako pišu sranja pa se obriše :)