Prijava

jeste kumasin i ti romi?

ahahahaha kako se blamiraš brate :D

Nismo al smo izbjeglice, to ti je isto

Jedino normalno objašnjenje je da su ROMI. Al muka mi je od roma.

Evo istinite price:
Tip davao kumu kola da ide u Bosnu(Čajniče preciznije) da jebe svalerku. Dok je ovaj (frizer po profesiji) taslacio po Bosni, ovaj mu kum jebavo zenu kod kuce. Na kraju ga zena ostavi, povede dvoje djece i preuda se za ovoga sto je pozajmljivao kola.
Naravoucenije: ne vjeruj kumu, jer i kum ima kurac.

Volim što sam ubedljivo najveći trol ovde na vukajliji počev od priče o skrdelju, pa sad o kumici. Ladno otvarate teme zbog mene i raspravljate da li sam čovek ili smrad, iako me nikad niste ni videli.

a i bilo bi glupo da kum jebe kuma...ostavio zenu i otisao sa kumasinom.

Nisi ti trolova. Ti si jebo kumicu sto posto.

Kaće neko otvoriti temu: Da li nas Maestro turira od samog registrovanja na ovaj sajt ili je stvarno jebao skrndelja i kumu?
Nevin sam, evo da vam priznam

ma garantovano jebe redovno.nije ona prica da leci frustracije tako sto sere po netu da jebe.ne,nije nikako.

Šta ćemo sad, zajebo nas Maestro?

ja kapiram da svi treba da se izljubimo i izgrlimo i odemo na masnu pivcugu.

Pa nevin sam ja, to znači da ne jebem

to je jedina istina koju si rekao danas.napisao...

I uopšte na vukajliji ikad

verovatno.pitacemo kuma,on zna...

Оно што је цитирано у првом посту нема везе с питањем:

Da li vi mislite da je fer jebati nečiju ženu ako je on vašu?

У цитираном лик није јебао кумову жену, нит' кум његову. Јебали су тамо неку, а касније је тамо нека друга првом издркала, други се наљутио. Нико ту није у браку.

Ако занемаримо то, одговор на твоје питање је: не. Фер је наћи га у граду и натући га браником од фапа. Насиље је подцјењено.

Pa ti si nevin, i Ludi Čak, a Pinki pogotovo. Šta vi mislite, da neko ko jebe ima potrebu da se registruje na vukajliji? Ne bih rekao

Pogledaj Frenkija, čovek počeo da jebe i nema ga na vuki više. Tako ću i ja ako nekad budem jebao u životu