Prijava

Kolko je smorio ovaj Maestro danas pa to nije zdravo.

http://vukajlija.com/mladenac/646368
Ne reklamiram svoju defku, Bubregova je i treba je pročitati :)

Па треба увести правило око отварања тема. Јбт, за сваку глупост отварате тему која је актуелна једва 2-3 сата.

Није морално, али ако и кума 'оће да се освети, јеби - не вади и ај здраво!

Маестро се након низа дискутабилних постова сврстао у доајене сајта.
Само напред, етикета ти се смијеши.

Volim što sam ubedljivo najveći trol ovde na vukajliji počev od priče o skrdelju, pa sad o kumici.

Трол се никада неће декларисати као трол. То ти је као оно са хипстерима. Ти си само атеншн хор. И смараш за медаљу.

Maestro loše piše pa glupim postovima skreće pažnju na sebe!!1

Ајд банујте га молим вас. Нек иде нек јебе десницу руку. Смара.

Трол се никада неће декларисати као трол. То ти је као оно са хипстерима. Ти си само атеншн хор. И смараш за медаљу.

UGASITE SAJT DA SVI JEBEMO

i onda na se izljubimo i izgrlimo,pa na masnu pivcugu.

Везе немам шта сте писали и у ком сте стадијуму сад, мрзи ме да читам.

Имао сам професорку музичког у средњој која оставила мужа због његовог кума. Уврнуто... и још увек се трпају.

Имао сам професорку музичког у средњој која оставила мужа због његовог кума. Уврнуто... и још увек се трпају.

Нешто то дуго они вежбају за филм. :))))))))))))

Ау брате, каква тема! Контроверза ниво Исидора Бјелица кад гостује код Мире Адање Полак!

Курир би црко за оваким причама. Превише је овај контроверзан за овај сајт.

Drkajte, ljudi, makar tu nemate dilemu da je išta tuđe!

Drkajte, ljudi, makar tu nemate dilemu da je išta tuđe!

Već sam se zabrinuo gde si :)

Već sam se zabrinuo gde si :)

Tu sam, Nessse, leđendo Vukajlijaška! :)
Ne brini, neću propustiti tvoj ulazak u top 10!

Jebo kuma, šta ćemo sa ortakovom sestrom?
Ko ima kuma u petnaest godina koji kurac? Osim ako nisi jebo ženu kumu koji te je krstio kad si bio beba. Ovo ostalo ti nije kum.

Volim što sam ubedljivo najveći trol ovde na vukajliji počev od priče o skrdelju, pa sad o kumici.

Iz it džast mi, ili i vama ovo deluje kao ono kada skontaš koliko si retardiranih gluposti izvalio, pa sada pokušavaš da popališ masu tipa kao: ''E, ja sam trolovao, a vi ste svi jadnici jer ste se primili, a ja sam kul.''

Razočarah se, taman pomislih da neko ovde jebe nešto.